Lipno Lake Resort

Novinky v nabídce pro hosty Lipno Lake Resortu

Investujeme do Vašeho pohodlí a spokojenosti v Lipno Lake Resortu

To, že Lipno Lake Resort patří mezi jedničky v ubytování pro rodiny s dětmi v České republice a mnoho hostů se k nám pravidelně vrací, nás neustále motivuje a zavazuje k novým investicím a vylepšením pro zpříjemnění a zatraktivnění pobytů v našem resortu. Proto Vám můžeme představit tyto příjemné novinky.

Zbrusu nový nábytek ve všech apartmánech

Naše komfortní rodinné apartmány na Lipně s vlastní saunou, krbem a prostornou prosluněnou terasou jsou od letoška opět jako nové! Ve všech apartmánech jsme vyměnili nábytek, který jsme pečlivě vybrali dle požadavků našich hostů. Při výběru nábytku jsme kladli hlavní důraz na kvalitní přírodní materiály, praktické využití, moderní design a také komfort, který k apartmánům Lipno Lake Resort patří od samotného počátku.

Nové venkovní dětské hřiště a dětský koutek

Děti, včetně těch nejmenších jsou v Lipno Lake Resortu na prvním místě. Chceme, abyste si u nás pobyt s Vašimi ratolestmi užili v pohodě a bez stresu. Děti jsou nejspokojenější, když se mohou vydovádět, a proto jsme speciálně pro ně postavili nové dětské hřiště s velkou pirátskou lodí, lanovkou, pískovištěm s vodní hrou, houpačkami, skluzavkami, balancovacím surfem a dalšími zábavnými atrakcemi, které zaručí, že všichni malí uličníci večer usnou jako batolata.

Při horším počasí je možno s dětmi zajít do našeho nového útulného dětského koutku, který je vybaven pro hru a zábavu dětí do 12-ti let.

Hosté Lipno Lake Resortu mohou dále zcela zdarma využívat vedle nového dětského hřiště a dětského koutku také víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem, venkovní vyhřívané bazény, kiosek s občerstvením či se zúčastnit prázdninových animační programů s maskotem skřítkem Wítkem s velice pestrou náplní aktivit pro malé i velké. V zimě pak resort pro hosty upravuje na sportovním hřišti vlastní ledové kluziště.

Vlastní sportovní půjčovna a servis se špičkovým vybavením

V létě kvalitní kola, inline brusle, elektrokola, koloběžky nebo nordic walking hole jen kousek od Jezerní cyklostezky. V zimě pečlivě připravené lyže, snowboardy, běžky či lední brusle hned vedle lanovky Skiareálu Lipno či vlastního ledového kluziště a lipenské bruslařské magistrály. V půjčovně Lipno Centrum u recepce Lipno Lake Resortu najdete po celý rok kvalitní vybavení pro Vaše sportovní vyžití. A pro hosty Lipno Lake Resortu samozřejmě za zvýhodněné ceny!

Zvýhodněné ceny a akce sportovní půjčovny pro hosty Lipno Lake Resortu

Půjčovna sportovních potřeb a servis sportovního vybavení

Letní nabídka a ceník sportovní půjčovny Lipno Centrum

Zimní nabídka a ceník sportovní půjčovny Lipno Centrum

Jediné ubytování na Lipně se zlatým BABY FRIENDLY certifikátem

V Lipno Lake Resortu dlouhodobě sázíme na komfort ubytování, přátelský personál a bohaté volnočasové vyžití pro rodiny s dětmi. Chceme Vám být druhým domovem, do kterého se budete rádi vracet. Snažíme se dělat naši práci o něco lépe než ostatní, neusínat na vavřínech a zdokonalovat naše služby na základě potřeb a podnětů našich hostů.

Důkazem našeho úsilí jsou nejen desítky rodin, které se k nám vracejí několikrát do roka, ale také prestižní tuzemská i mezinárodní ocenění kvality našich služeb.

Jsme velice hrdí na to, že Lipno Lake Resort je jediným ubytováním na Lipně, které obdrželo zlatý certifikát BABY FRIENDLY za celkovou kvalitu služeb určených rodinám s dětmi.

Lipno Lake Resort již několik let vítězí v anketě o nejlepší rodinné ubytování na Lipensku v mezinárodních hodnoceních na Zoover, Trip Advisor nebo Holiday Check. Velice vysoce je hodnocena kvalita našeho ubytování recenzemi hostů i na významných ubytovacích portálech v ČR i zahraničí.

Rezervujte pobyt online