Lipno Lake Resort

Království lesa Lipno

Zábavní park plný atrakcí a herních prvků - Království lesa na Lipně

Zákoutí šumavské přírody věnované hrám a dovádění pro celou rodinu

Už pět let se procházíte po lipenské Stezce korunami stromů. Vše, co se odehrává pod ní, prožijete díky novému Království lesa. Čeká vás úžasné lesní hřiště, jež nasálo nenapodobitelnou atmosféru a rukopis, který umí jen příroda. Zvlášť ta šumavská.

V novém Království lesa najdete několik desítek atrakcí a herních prvků. Některé z nich vznikly přímo na míru tomuto nádhernému zákoutí šumavské přírody. Strávíte zde hodiny zábavou, která je určena pro všechny generace.

Zábava pro všechny

Chcete zažít, co se odehrává pod zeleným kobercem, který vidíte ze Stezky korunami stromů? Hledáte místo, kde můžete s celou rodinou strávit hodiny dováděním? Láká vás stát se aspoň na chvíli součástí lesního společenství?

Nová oáza na Šumavě je zasvěcena hrám, dovádění a zdokonalování pohybových schopností. Bez ohledu na věk. Připravte si proto dostatek energie na desítky fantastických atrakcí.

Můžete se zabydlet v bludišti mezi mladými stromky. Ztratit se v mraveništi. Anebo na velké trampolíně vyskočit až k větvoví vzrostlých stromů.

Kralovství lesa - ceník

  Království lesa
s registrací / bez registrace do věrnostního programu Lipno.card
  Království lesa Stezka korunami stromů a Království lesa Lipno Pass 1 denní doparava*
Dospělý (r. 1959 - 2008) 355 Kč / 395 Kč 670 Kč / 745 Kč 250 Kč / 290 Kč
Děti (r. 2009 - 2019), Senior (r. 1958 a starší) 355 Kč / 395 Kč 600 Kč / 680 Kč 150 Kč / 190 Kč
Rodina - (2 dospělí a 1 dítě r. 2009 - 2019) 1 010 Kč / 1 130 Kč 1 870 Kč / 2 100 Kč 500 Kč / 580 Kč
Rodina 2 - Rodina 2 (2 dospělí a 2-4 děti r. 2009 - 2019) 1 150 Kč / 1 310 Kč 2 120 Kč / 2 420 Kč 650 Kč / 770 Kč
Skupina základní (od 15+ osob r. 2008 - 1959). Cena za osobu. 280 Kč 530 Kč 190 Kč
Skupina zlevněná (15+ osob r. 2008 - 2019) / Senior (r. 1958 a starší) / ZTPP  240 Kč 455 Kč 140 Kč
ZTP/P + doprovod zdarma  355 Kč 600 Kč 150 Kč

* Kombinovaná jízdenka na lanovku Lipno Express a Lipno Bus, který vás doveze na všechna zajímavá místa v Lipně nad Vltavou, platí po celý den, kdy byla poprvé využita. Jízdenka platí pro 1 osobu a je nepřenosná.

Ceny platné od 29.04.2023 do 31.10.2023.

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Změny vyhrazeny

Království Lesa na Lipně

Co na vás v království čeká?

  • Centrální lanová sestava 
  • Lanové centrum 
  • Obří trampolína 
  • Kozičky 
  • Lanovka 
  • Domečky pro malé děti 
  • Zmrzlinové království 
  • Workoutová sestava 
  • a další
 
Království lesa na Lipně
Království lesa na Lipně
 

Království lesa nabízí i gastronomické zážitky!

Celodenní expedice po Království lesa si žádá pořádný přísun energie. V novém parku proto najdete dostatek občerstvení se širokou a kvalitní nabídkou jídla i pití. Vedle tradiční šumavské kuchyně se nazapomíná také na vegetariány nebo celiaky. A rovněž na přírodu: veškeré jídlo se servíruje do ekologicky zpracovatelných obalů a zbylé obaly se poctivě třídí.

Jasnou volbou je samoobslužná restaurace Šumavanka u vstupu do Království lesa Lipno. V hlavní sezóně si zde vyberete ze široké nabídky hotových jídel a rovnou ze tří polévek. Vše inspirováno šumavskou přírodou a tradicí zdejších obyvatel.