Zvolte jazyk

Informace o příjezdu

Vážení hosté,

děkujeme za Vaši rezervaci apartmánu v Lipno Lake Resortu.

Check-in

Apartmány jsou v den příjezdu k dispozici nejdříve od 15:00 hodin. Pro registraci a odbavení na recepci potřebujeme občanské průkazy všech dospělých osob. 
Pro rychlejší odbavení využijte on-line přihlašovací formulář na našich webových stránkách, odkaz na něj Vám bude zaslán mailem. Vyplňte jej pak dle skutečného počtu osob, včetně čísel občanských průkazů. 
Při příjezdu po 17:00 hodině volejte na pohotovostní telefonní číslo +420 770 121 477, na kterém Vám sdělíme bližší informace k pozdnímu odbavení. 

Check-out

V den odjezdu je nutné apartmán opustit a vstupní karty odevzdat nejpozději do 10:00 hodin na recepci. Z apartmánu si, prosím, vykliďte všechny své osobní věci. Za zapomenuté věci neručíme! 
Odpadky, prosím, vyneste do přilehlých kontejnerů.  Apartmán musí být předán v původním stavu. Přenášení inventáře nebo vybavení apartmánu a kouření v apartmánech je přísně zakázáno! 
Lipno Lake s.r.o. si vyhrazuje právo doúčtovat klientovi finanční náhradu za porušení domovního řádu. Ten naleznete v brožuře, kterou obdržíte na recepci při příjezdu.

Recepce

Recepce je otevřená denně od 8:30 do 17:00 hodin.
Pokud plánujete přijet s Vaším domácím mazlíčkem, je nutné ho nahlásit již při rezervaci proto aby Vám byl přidělen apartmán, ve kterém je možný pobyt se zvířetem. Počet těchto apartmánů je omezený. Pobyt s mazlíčkem je zpoplatněn.

V ceně pobytu

je zahrnuto: ložní prádlo, ručníky a kuchyňské utěrky
je dále zahrnuto: neomezené používání sauny a bezdrátového internetu na apartmánu. Parkování před budovou, dětský koutek, venkovní multifunkční hřiště, krytý bazén v Lipně nad Vltavou v měsících říjen až květen. V letním období červen až září je k dispozici, pouze pro hosty resortu, venkovní bazén přímo v areálu. Pro děti jsou v červenci a srpnu nachystány animační programy pro všechny věkové kategorie.

Půjčovna sportovních potřeb

Přímo v resortu můžete využít služeb naší partnerské půjčovny sportovních potřeb „Lipno Centrum“ s bohatou nabídkou kvalitního sportovního vybavení za zvýhodněné ceny pro naše hosty.

Ceník, rezervaci a další informace o sportovní půjčovně se zimním vybavením najdete zde.

Ceník, rezervaci a další informace o sportovní půjčovně s letním vybavením najdete zde.

Služby resortní půjčovny sportovních potřeb Lipno Centrum a lyžařské školy Ski School Lipno

Rezervujte si předem pomocí online formuláře kvalitní lyžařské, snowboardové či jiné sportovní vybavení v naší resortní půjčovně Lipno Centrum umístěné vedle recepce se slevou za online rezervaci 15% (10% exkluzivní sleva pro hosty Lipno Lake Resortu + 5% za rezervaci předem) a služby lyžařské školy Ski School Lipno taktéž se slevou 15% za online rezervaci. Formulář pro online rezervaci obou služeb naleznete zde. Informace o nabídce půjčovny a ceník naleznete zde.


Všeobecné smluvní a ubytovací podmínky najdete na našich webových stránkách. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 380 736 061.
Věříme, že u nás strávíte krásnou dovolenou a načerpáte síly do dalších dnů.
Těšíme se na shledanou, 

Lipno Lake Resort tým