Zvolte jazyk

Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort
Stezka korunami stromů
Stezka korunami stromů
Lanovka Lipno
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Značka - zaměřeno na rodiny s dětmi

Království lesa Lipno

Letní nebo jarní a podzimní dovolená na Lipně

Jarní, letní a podzimní dovolená na Lipně s ubytováním v luxusních apartmánech Lipno Lake Resortu Vám umožní skvělou kombinaci aktivního pohybu v krásné přírodě s pohodlím rodinného ubytování v Lipně nad Vltavou. Koupání ve vlastních bazénech nebo akvaparku na Lipně, sportovní klání na vlastním víceúčelovém sportovním hřišti, výlety na kolech či inlajnech po Jezerní cyklostezce, první stezka v korunách stromů v České republice, Království lesa Lipno, 2 bobové dráhy, Bikepark Lipno, lanový park, wellness nebo sport pod střechou při špatném počasí – to vše naleznete v bezprostřední blízkosti Vašeho apartmánu.

Zapomenete na běžné starosti a načerpáte čerstvou energii. Apartmány Lipno Lake Resort, každý s vlastní saunou, krbem a jižní terasou jsou zárukou Vašeho pohodlí. Vaše plně vybavené rodinné apartmány Vám budou ideálním komfortním zázemím pro výlety za okolními atrakcemi.

Lipno Lake Resort - Apartmán typ 6sl

Speciální vybavení pro dovolenou s dětmi na Lipně

Lipno Lake Resort nabízí speciální vybavení a služby pro pobyt rodin s dětmi na Lipně, které odpovídají kategorii 3 smajlíků evropského kvalitativního řetězce Kinderhotels. Náš dětský maskot jezerní skřítek Wítek se postará o to, aby se děti po celou dobu pobytu v Lipno Lake Resortu cítily jako doma a odvážely si s sebou zpět pouze ty nejlepší vzpomínky.

Jezerní skřítek Wítek dohlíží na to, aby vybrané luxusní rodinné apartmány byly řádně vybaveny pro pohodlí a bezpečnost dětí. Další nadstandardní doplňky je možno si zapůjčit za úplatu na recepci.

Rezervujte si pobyt

Lipno Lake Resort - apartmán typ 8SB

Vybrané apartmány pro rodiny s dětmi disponují:

  • dětskými postýlkami a dětskými jídelními židličkami s nastavením na různé velikosti,
  • dětskými ohrádkami, dětským stolečkem a dvěma židličkami,
  • chrániči na vařičích, záslepkami zásuvek,
  • zábranami u schodišť mezonetových apartmánů a zabezpečenými okny,
  • dětským nádobím - skleničky, hrnečky a příbory,
  • stupátky do koupelny.

* Vyžadujte při rezervaci. Ubytování ve speciálně upravených apartmánech pro rodiny s dětmi je za příplatek.

Rezervujte si pobyt

Adrenalinové zážitky

Adrenalinové zážitky
Lipno vám nabízí spoustu adrenalinových, ale i odpočinkových aktivit.

Venkovní bazény

Venkovní bazény
Vlastní venkovní vyhřívaný bazén a dětské brouzdaliště se slanou vodou.

Animační programy pro děti

Animační programy pro děti
V letní sezóně jsou pro děti připraveny animační programy.
Lipno Lake Resort - Venkovni bazény

Vlastní venkovní bazén a dětské brouzdaliště se slanou vodou

Velkou novinkou jsou rekonstruované resortní venkovní bazény, které mají nyní na žádost stálých hostů Lipno Lake Resortu slanou vodu, která je ke koupání dětí mnohem vhodnější.

Bazény jsou umístěny v parku přímo pod apartmány a jejich neomezené využívání je pro hosty Lipno Lake Resortu samozřejmě úplně zdarma. U bazénů jsou k dispozici bezplatně i lehátka a slunečníky.

Bazény jsou vyhřívané a jsou otevřené od června do září. K pohodě u vody přispívá i kiosek s občerstvením a s točenou zmrzlinou z čerstvého ovoce.

Lipno Lake  Resort - animační programy

Animační programy pro děti na Lipně

O letních prázdninách je pro děti v resortu připraven na každý týden pestrý animační program. Vyškolení animátoři mají pro děti přichystané soutěže, hry, dovednostní aktivity a další zábavu, u které se pobaví celá rodina. Vždy jeden den v týdnu probíhá i velká půldenní rodinná hra skřítka Wítka. Animační programy mohou využívat hosté resortu samozřejmě bezplatně.

Dětský koutek a animační programy

Lipno Lake Resort - Venkovní dětské hřiště

Vybavení a atrakce pro děti v areálu Lipno Lake Resortu

Velké dětské hřiště, dětský koutek, multifunkční sportovní hřiště, minigolf, půjčovna sportovních potřeb, ohniště, prádelna.

Jezerní skřítek Wítek v resortu pro děti vybudoval i velké dětské hřiště plné atrakcí, dětský koutek s hračkami, multifunkční sportovní hřiště s umělou trávou, půjčovnu sportovních potřeb s vybavením pro děti a ohniště na večerní posezení a opékání buřtíků. V resortu je i prádelna s pračkou a sušičkou.

Venkovní hřiště pro děti

Další potřeby k zapůjčení na recepci

Na vyžádání Vám na recepci zapůjčí i další vybavení jako dětské chůvičky, dětské toaletní prkénko, teploměr, koupací vaničku, další dětské židličky, ohrádky či postýlky apod.