Aktivní dovolená s dětmi na Lipně

Dětský koutek na Lipně

Značka - zaměřeno na rodiny s dětmi.

Lipno Lake Resort nabízí speciální vybavení a služby pro pobyt rodin s dětmi na Lipně, které odpovídají kategorii 3 smajlíků evropského kvalitativního řetězce Kinderhotels. Náš lipenský dětský maskot jezerní skřítek Wítek se postará o to, aby se Vaše děti po celou dobu pobytu v Lipno Lake Resortu cítily jako doma a odvážely si s sebou zpět pouze ty nejlepší vzpomínky.

Jezerní skřítek Wítek dohlédne, aby Vaše vybrané luxusní rodinné apartmány byly řádně vybaveny pro pohodlí a bezpečnost Vašich dětí. Další doplňky si můžete zapůjčit za úplatu na recepci.

Novinka léta 2017!

Vlastní venkovní bazén a dětské brouzdaliště se slanou vodou

Velkou novinkou od léta 2017 jsou rekonstruované resortní venkovní bazény, které mají nyní na žádost stálých hostů Lipno Lake Resortu slanou vodu, která je ke koupání dětí daleko vhodnější. Bazény jsou umístěny v parku přímo pod apartmány a jejich neomezené využívání je pro hosty Lipno Lake Resortu samozřejmě úplně zdarma. U bazénů jsou k dispozici bezplatně i lehátka a slunečníky. Bazény jsou vyhřívané a jsou otevřené do června do září. K pohodě u vody přispívá i kiosek s občerstvením a s točenou zmrzlinou z pravého ovoce.

Animační programy pro děti na Lipně

O letních prázdninách je pro děti v resortu připraven od pondělí do pátku animační program. Vyškolené animátorky mají pro děti přichystané soutěže, hry, dovednostní aktivity a další zábavu, u které se pobaví celá rodina. Vždy jeden den v týdnu probíhá i velká půldenní rodinná hra skřítka Wítka. Animačních programů mohou využívat hosté resortu opět bezplatně.

Vybrané apartmány pro rodiny s dětmi disponují:

  • Dětskými postýlkami a dětskými jídelními židličkami s nastavením na různé velikosti
  • Dětskými ohrádkami, dětským stolečkem a dvěma židličkami
  • Chrániči na vařičích, záslepkami zásuvek
  • Zábranami u schodišť mezonetových apartmánů a zabezpečenými okny
  • Dětským nádobím - skleničky, hrnečky a příbory
  • Stupátky do koupelny
  • Souborem dětských a společenských rodinných her

* Ubytování ve speciálně upravených apartmánech pro rodiny s dětmi je za příplatek 380,-Kč.

Velké dětské hřiště, dětský koutek, multifunkční sportovní hřiště, půjčovna sportovních potřeb, ohniště, prádelna.

Jezerní skřítek Wítek v resortu pro děti vybudoval i velké dětské hřiště plné atrakcí, dětský koutek s hračkami, multifunkční sportovní hřiště (v zimě se mění na lední kluziště) s umělou trávou, půjčovnu sportovních potřeb s vybavením pro děti a ohniště na večerní posezení a opékání buřtíků. V resortu je i prádelna s pračkou a sušičkou.

Virtuální panoramatická prohlídka Lipno Lake Resortu

Další vybavení k zapůjčení na recepci

Na vyžádání Vám na recepci zapůjčí i další vybavení jako dětské chůvičky, dětské toaletní prkénko, přebalovací pult, teploměr, vaničku apod.

Zarezervujte si pobyt online

Dovolená s dětmi - to je Lipno Lake Resort

Baby friendly certificate