Lipno Lake Resort

Aktivní dovolená s dětmi na Lipně

Značka - zaměřeno na rodiny s dětmi

Speciální vybavení pro dovolenou s dětmi na Lipně

Lipno Lake Resort nabízí speciální vybavení a služby pro pobyt rodin s dětmi na Lipně, které odpovídají kategorii 3 smajlíků evropského kvalitativního řetězce Kinderhotels. Náš dětský maskot jezerní skřítek Wítek se postará o to, aby se děti po celou dobu pobytu v Lipno Lake Resortu cítily jako doma a odvážely si s sebou zpět pouze ty nejlepší vzpomínky.

Jezerní skřítek Wítek dohlíží na to, aby vybrané luxusní rodinné apartmány byly řádně vybaveny pro pohodlí a bezpečnost dětí. Další nadstandardní doplňky je možno si zapůjčit za úplatu na recepci.

Vlastní venkovní bazén a dětské brouzdaliště se slanou vodou

Velkou novinkou jsou rekonstruované resortní venkovní bazény, které mají nyní na žádost stálých hostů Lipno Lake Resortu slanou vodu, která je ke koupání dětí daleko vhodnější.

Bazény jsou umístěny v parku přímo pod apartmány a jejich neomezené využívání je pro hosty Lipno Lake Resortu samozřejmě úplně zdarma. U bazénů jsou k dispozici bezplatně i lehátka a slunečníky

Bazény jsou vyhřívané a jsou otevřené od června do září. K pohodě u vody přispívá i kiosek s občerstvením a s točenou zmrzlinou z čerstvého ovoce.

Bazén Lipno Lake Resort

Animační programy pro děti na Lipně

O letních prázdninách je pro děti v resortu připraven na každý týden pestrý animační program. Vyškolení animátoři mají pro děti přichystané soutěže, hry, dovednostní aktivity a další zábavu, u které se pobaví celá rodina. Vždy jeden den v týdnu probíhá i velká půldenní rodinná hra skřítka Wítka. Animační programy mohou využívat hosté resortu samozřejmě bezplatně.

Vybrané apartmány pro rodiny s dětmi disponují:

  • Dětskými postýlkami a dětskými jídelními židličkami s nastavením na různé velikosti
  • Dětskými ohrádkami, dětským stolečkem a dvěma židličkami
  • Chrániči na vařičích, záslepkami zásuvek
  • Zábranami u schodišť mezonetových apartmánů a zabezpečenými okny
  • Dětským nádobím - skleničky, hrnečky a příbory
  • Stupátky do koupelny

* Vyžadujte při rezervaci. Ubytování ve speciálně upravených apartmánech pro rodiny s dětmi je za příplatek.

Dětské sportovní hřiště

Vybavení a atrakce pro děti v areálu Lipno Lake Resortu

Velké dětské hřiště, dětský koutek, multifunkční sportovní hřiště, minigolf, půjčovna sportovních potřeb, ohniště, prádelna.

Jezerní skřítek Wítek v resortu pro děti vybudoval i velké dětské hřiště plné atrakcí, dětský koutek s hračkami, multifunkční sportovní hřiště s umělou trávou, půjčovnu sportovních potřeb s vybavením pro děti a ohniště na večerní posezení a opékání buřtíků. V resortu je i prádelna s pračkou a sušičkou.

Další potřeby k zapůjčení na recepci

Na vyžádání Vám na recepci zapůjčí i další vybavení jako dětské chůvičky, dětské toaletní prkénko, teploměr, koupací vaničku, další dětské židličky, ohrádky či postýlky apod.

Lanovka Skiareál Lipno
Děti v Lipno Lake Resortu
Království lesa na Lipně
 
Zarezervujte si pobyt online

Kontakt

Zajímají Vás další informace o ubytování v Lipno Lake Resortu? Neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Tel: +420 380 736 061

Email: recepce@lipnolakeresort.cz