Lipno Lake Resort

Dětský koutek a animační programy

Připojte se a užijte si zábavu a hry během Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu!

Dětský koutek je určen pro děti do 2 letNa děti čeká spousta hraček a her. Dětský koutek je umístěn v budově u recepce vedle vchodu do sportovní půjčovny. Je samozřejmě vytápěný, takže slouží dětem celoročně i při špatném počasí. Pro větší děti je v období letních prázdnin připravena pestrá škála animačních programů, soutěží a zábavy pod vedením zkušených instruktorek.

Tím, že se specializujeme na ubytování pro rodiny s dětmi, nám záleží na tom, aby si i naši nejmenší hosté dovolenou skvěle užili.

Animační programy nejsou jen o tom zabavit děti, ale snahou je rozvíjet jejich dovednosti, schopnosti, kreativitu, naučit je sociální interakce s cizími dětmi, akceptovat jiné kultury a rozvíjet jazykové dovednosti při kontaktu s dětmi ze zahraničí. Každý všední den jsou v Lipno Lake Resortu k dispozici animační programy pro děti všech věkových kategorií. Zábavu si užijete při kreativních, sportovních či oddychových aktivitách. Pojďte si s námi užít zábavu a hry během Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu!

Program je zajištěn i v případě nepříznivého počasí. Změna programu je ale vyhrazena. Těší se na Vás naši animátoři.