Připojte se a užijte si zábavu a hry během Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu!

Dětský koutek je určen pro děti do 2 letNa děti čeká spousta hraček a her. Dětský koutek je umístěn v budově u recepce vedle vchodu do sportovní půjčovny. Je samozřejmě vytápěný, takže slouží dětem celoročně i při špatném počasí. Pro větší děti je v období letních prázdnin připravena pestrá škála animačních programů, soutěží a zábavy pod vedením zkušených instruktorek.

Tím, že se specializujeme na ubytování pro rodiny s dětmi, nám záleží na tom, aby si i naši nejmenší hosté dovolenou skvěle užili.

Animační programy nejsou jen o tom zabavit děti, ale snahou je rozvíjet jejich dovednosti, schopnosti, kreativitu, naučit je sociální interakce s cizími dětmi, akceptovat jiné kultury a rozvíjet jazykové dovednosti při kontaktu s dětmi ze zahraničí. Každý všední den jsou v Lipno Lake Resortu k dispozici animační programy pro děti všech věkových kategorií. Zábavu si užijete při kreativních, sportovních či oddychových aktivitách. Pojďte si s námi užít zábavu a hry během Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu!

Program je zajištěn i v případě nepříznivého počasí. Změna programu je ale vyhrazena. Těší se na Vás naši animátoři.

Animační program

 

9:00 - 9:30

Animační stan

9:30 - 10:45

Animační stan

11:00 - 12:00

Animační stan

14:00 - 15:00

Animační stan

15:00 - 16:30

Kurt

19:00 - 22:00

Pondělí

Hledání básniček Výroba přáníček Minigolf
u minigolfového hřiště
Ping pong
u kurtu
Fotbal Táborák
u ohniště* 20:00 – 22:00

Úterý

Jóga pro děti Výroba papírových zvířátek Frisbee Šipkovaná Úkoly, co nás neskolí
u animačního stanu
Animační hry
u animačního stanu

Středa

Překážková dráha

Výroba náramků

Společenské hry Výroba klíčenek Míčové hry Filmový večer
u animačního stanu 20:00-22:00

Čtvrtek

Ranní protažení Výroba lampionu
**vlastní sklenice
Výroba postaviček Stretch jóga
(nejen) pro děti
Honba za pokladem
u animačního stanu
Lampionový průvod
sraz před recepcí ve 20:30

Pátek

Wítkovy obrázky Výroba masek Kroket Pohyblivé výrobky Florbal Disco večer s maskou
u bazénu

V případě nepřízně počasí bude zajištěn náhradní program v animačním stanu. *Možnost zakoupení špekáčku v době konání akce (O počtu kusů nás informujte prosím předem). **K výrobě lampionu prosím přinést VLASTNÍ zavařovací či přesnídávkovou sklenici.

Minimální věk pro účast na animacích je 5 let, pokud není uvedeno jinak nebo v doprovodu rodičů. Animátoři nepřebírají odpovědnost za Vaše děti. Účastí dítěte na animačním programu vyjadřuje zákonný zástupce dítěte souhlas s tím, že vrámci animačního dne budou pořízeny fotografie, které mohou být použity k marketingovým účelům a zveřejněny na sociálních sítích Lipno Lake Resortu.