Bobová dráha Slideland Lipno

Bobová dráha Lipno

Bobová dráha v Lipně nad Vltavou s nástupištěm 200 m od apartmánů Lipno Lake Resortu je ideálním celoročním cílem pro všechny návštěvníky, kteří preferují aktivní využití volného času.

Svojí délkou (1 km), rozmanitostí (21 zatáček, 2 tunely a terénní zlomy) i umístěním v překrásné přírodě s úchvatnými výhledy na lipenské jezero se lipenská bobovka řadí k absolutní světové špičce.

Na bobové dráze si na své přijdou rodiče s dětmi již od 3 let. Děti a dospělí od 8 do 100 let pak hravě zkrotí bob sami nebo ve dvojici. Na start vás vyveze speciální vlek. Pod spodním tunelem Vám pak změří Vaši maximální rychlost.

Novinkou letošního léta bude od 1. července horská bobová dráha se dvěmi téměř 360 stupňovými zatáčkami, která povede ve 12 metrech přímo nad bobovou dráhou. Z ptačí perspektivy si užijete 800 metrovou jízdu rychlostí, kterou si sami budete ovládat. Na horské dráze bude dvacet bobů ukotvených mezi šest trubek tak, že z ní nebude možné vypadnout. Návštěvníci budou připoutáni bezpečnostními pásy jako v autě. Tato dráha patří k nejbezpečnějším, která se ve světě vyrábí. Cena i pravidla budou platit stejná jako pro pozemní bobovou dráhu. 

Po vzrušujícím zážitku z dlouhé jízdy se můžete občerstvit na terase Bobistra. Zcela nový altán s krbem slouží k zahřátí a odpočinku bobistů i ostatních návštěvníků. V areálu je rovněž celoročně v provozu dětské hřiště i originální skluzavka zabudovaná v zemi.

Bobová dráha Lipno - Ceník a provozní doba

Podívejte se na vzdálenost této atrakce od Vašeho apartmánu, je to jen pár kroků! Virtuální prohlídka – Volný čas – Lipno Lake Resort