Zvolte jazyk

Bobová dráha Lipno
Bobová dráha Lipno
Bobová dráha Lipno
Bobová dráha Lipno
Bobová dráha Lipno
Slide
Slide
Slide
Slide
Slide

Slideland Lipno - horská a korytová bobová dráha

Bobová dráha Lipno

Rozumný adrenalin pro celou rodinu na vzájemně propletených bobových drahách

Bobové dráhy v Lipně nad Vltavou s nástupištěm 200 m od apartmánů Lipno Lake Resortu jsou ideálním celoročním cílem pro všechny návštěvníky, kteří preferují aktivní využití volného času spojené s bezpečným adrenalinem.

První bobová dráha je korytová s délkou 1 km, 21 zatáčkami, 2 tunely a terénními zlomy. Druhá dráha o přibližně stejné délce je horská a jízdu na ní si užijete s výhledem z ptačí perspektivy. Jejím zlatým hřebem jsou 2 zatáčky s téměř 360°. Jedná se unikátní projekt, kde jsou oba typy vzájemně propletených bobových drah umístěny na jednom místě v překrásné přírodě s úchvatnými výhledy na lipenské jezero. Slideland Lipno se tak řadí k absolutní světové špičce.

Bobová dráha Lipno

Celoročně v provozu

Na bobové dráze si na své přijdou rodiče s dětmi již od 3 let. Děti a dospělí od 8 do 100 let pak hravě zkrotí bob sami nebo ve dvojici. Na start vás vyvezou speciální vleky. Pod spodním tunelem je měřena maximální dosažená rychlost.

Po vzrušujícím zážitku z dlouhé jízdy se můžete občerstvit v hospůdce Bobovka. V areálu je rovněž celoročně v provozu dětské hřiště i originální skluzavka zabudovaná v zemi.

Parádní atrakce plná adrenalinu.