Lipno Lake Resort

Atraktivní služby zahrnuty v ceně ubytování

Desítky exkluzivních slev na okolní atrakce

Vše v ceně, žádné poplatky navíc

Lipno Lake Resort se pečlivě stará o to, aby se Vaše dovolená s dětmi na Lipně stala opravdovým zážitkem. Proto nabízí všem hostům v ceně ubytování tolik výhod a služeb jako žádný jiný rodinný resort na Lipně.

Komfortní apartmány Lipno Lake Resort s vlastní saunou, krbem a jižní terasou zahrnují v ceně ubytování veškeré standardní služby a poplatky, takže víte, kolik zaplatíte. Kromě příplatku za domácí zvíře a nadstandardní výbavu Vás nepřekvapí žádné nečekané příplatky navíc.

Konečná cena ubytování zahrnuje tyto služby:

  • ubytování v komfortních apartmánech s vlastní saunou, jižní terasou či balkónem, plně vybavenou kuchyní, obývákem s elektrickým krbem a podlahovým vytápěním
  • rekreační poplatky, uzavřené parkoviště v resortu, wifi připojení
  • povlečené postele ložním prádlem, ručníky, utěrky
  • závěrečný úklid, spotřebovanou energii i vodu
  • vstup do bazénů zdarma, bezplatné užívání sportovního i dětského hřiště, dětského koutku, minigolfu a slevy pro volný čas a na sportovní vybavení z resortní půjčovny
 
Bazén Lipno Lake Resort

Neomezený vstup do bazénů zdarma

Lipno Lake Resort nabízí svým hostům jako jediné ubytování na Lipně od října do května vstup zdarma do aquaparku v Lipně nad Vltavou a od června do září vstup do vlastních venkovních vyhřívaných bazénů se slanou vodou přímo v resortu pod apartmány.

Špičkově vybavená půjčovna sportovního vybavení

Hned vedle recepce Lipno Lake Resortu se nachází špičkově vybavená sportovní půjčovna, která nabízí po celý rok kvalitní sportovní vybavení renomovaných značek za zvýhodněné ceny. Pro děti i dospělé, vždy pravidelně udržované zapůjčované odborně proškoleným personálem.

  • horská a treková kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky, fat biky, inline brusle či nordic walking hole
  • sjezdové lyže, snowboardy, běžky, lyžařské boty, helmy, hůlky, sněžnice, ledoběžky

Zachovejte Lipno Lake Resortu věrnost a štědře se Vám odmění

Stálých hostů si v Lipno Lake Resortu váží, a proto pro ně připravují neustále nové bonusy a překvapení nejenom v podobě věrnostního programu.

Na hosty nyní čeká nejedno vylepšení. Skvělou letní novinkou je rekonstrukce stávajících venkovních vyhřívaných bazénů, kde se již voda nebude čistit pomocí chlóru, ale soli. Hosté Lipno Lake Resortu tak budou moci jako jediní na Lipensku využívat bezplatně bazén se slanou vodou. U bazénů je rozmístěno více nových lehátek, stolků i židlí. Kiosek s občerstvením u bazénů bude otevřen od začátku června do konce září. V nabídce přibyly ovocné džusy, koktejly a točená zmrzlina z čerstvého ovoce.

Luxus a pohodlí je prioritou resortu, a proto se neustále zvyšuje kvalitu ubytování. Nyní na hosty Lipno Lake Resortu čekají na apartmánech nové sprchové kouty a nový terasový nábytek.

Věrnost se vyplatí i po finanční stránce

Již po druhém odbydleném pobytu získají naši hosté na třetí a další rezervace 5% slevu.

Po čtvrtém odbydleném pobytu mají nárok na pátou a další rezervaci s 10% slevou.

Za každých deset odbydlených pobytu získají voucher v hodnotě 10% z celkové hodnoty těchto odbydlených pobytů. Podmínkou je, aby každá rezervace byla vytvořena přes webové stránky www.lipnolakeresort.cz nebo přes recepci a byla na stejný e-mail.

Slevy se nesčítají, platí vždy pouze jedna dle počtu odbydlených dní. Voucher je možno čerpat pouze jednorázově v rámci jednoho pobytu.

Staňte se věrnými hosty a užijte si Lipno víc, než kdykoliv předtím. 

Skiareál Lipno

Speciální servis Lipno Lake Resortu pro zimní dovolenou

Nekažte si zimní dovolenou čekáním ve frontě na skipasy a ani se nestrachujte, zda pro Vaše děti seženete správné lyžařské vybavení či volného instruktora v lyžařské škole.

V Lipno Lake Resortu Vám pomůžeme zajistit dopředu a navíc se slevou tyto služby:

  • Pohodlná online rezervace lyžařského či snowboardového vybavení se slevou 15%. Rezervační formulář půjčovny otevřete zde.
  • Pohodlná rezervace lyžařské školy ve Skiareálu Lipno se slevou 15%. Rezervační formulář lyžařské školy otevřete zde.
  • Zvýhodněný skipas do skiareálu Frymburk, Hochficht a Sternstein. Při rezervaci pobytu nutno předem nahlásit přesný počet a typ skipasů (věk, počet dní, termín).

Vyřešit starosti za Vás je naše práce. Vám jen stačí rezervovat si pobyt v Lipno Lake Resortu, užívat si našich výhod, relaxovat a zbytek nechat na nás.Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontakt

Zajímají Vás další informace o ubytování v Lipno Lake Resortu? Neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Tel: +420 380 736 061

Email: recepce@lipnolakeresort.cz