Zvolte jazyk

Atraktivní služby v ceně ubytování - Lipno Lake Resort

Lipno Lake Resort

Vše v ceně, žádné poplatky navíc

Lipno Lake Resort se pečlivě stará o to, aby se Vaše dovolená s dětmi na Lipně stala opravdovým zážitkem. Proto nabízí všem hostům v ceně ubytování tolik výhod a služeb jako žádný jiný rodinný resort na Lipně.

Komfortní apartmány Lipno Lake Resort s vlastní saunou, krbem a jižní terasou zahrnují v ceně ubytování veškeré standardní služby a poplatky, takže víte, kolik zaplatíte. Kromě příplatku za domácí zvíře a nadstandardní výbavu Vás nepřekvapí žádné nečekané příplatky navíc.

Rezervujte si pobyt

Lipno Lake Resort - uvítací balíček

Konečná cena ubytování zahrnuje tyto služby:

 • ubytování v komfortních apartmánech s vlastní saunou, jižní terasou či balkónem, plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem s elektrickým krbem a podlahovým vytápěním,
 • rekreační poplatky, uzavřené parkoviště v resortu, wifi připojení,
 • povlečené postele ložním prádlem, ručníky, utěrky,
 • závěrečný úklid, spotřebovanou energii i vodu,
 • vstup do bazénů zdarma, bezplatné užívání sportovního i dětského hřiště, dětského koutku, minigolfu a slevy na volnočasové aktivity a na sportovní vybavení z resortní půjčovny.

Podrobný popis apartmánů

sauna 2

Vlastní sauna
Privátní sauna na každém apartmánu Vám umožní relaxovat a odpočívat po náročném dni.

bazen

Neomezený vstup do bazénu
Užijte si neomezený vstup do našich venkovních vyhřívaných bazénů.

pujcovna sportovnich potreb

Sportovní vybavení
Resortní půjčovna Lipno Centrum nabízí vybavení pro každé roční období.

Špičkově vybavená půjčovna sportovního vybavení

Hned vedle recepce Lipno Lake Resortu se nachází špičkově vybavená sportovní půjčovna, která nabízí po celý rok kvalitní sportovní vybavení renomovaných značek za zvýhodněné ceny. Pro děti i dospělé, vždy pravidelně udržované zapůjčované odborně proškoleným personálem.

 • horská a treková kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky, fat biky, inline brusle či Nordic Walking hole
 • sjezdové lyže, snowboardy, běžky, lyžařské boty, helmy, hůlky, sněžnice, ledoběžky

Podívejte se na aktuální nabídku naší sportovní půjčovny a rezervujte si sportovní vybavení online.

Lipno Lake Resort - venkovní bazény

Neomezený vstup do bazénů zdarma

Lipno Lake Resort nabízí svým hostům jako jediné ubytování na Lipně od října do května vstup zdarma do aquaparku v Lipně nad Vltavou a od června do září vstup do vlastních venkovních vyhřívaných bazénů se slanou vodou přímo v resortu pod apartmány.

Půjčovna sportovního vybavení - Lipno Centrum

Speciální servis Lipno Lake Resortu pro zimní dovolenou

Nekažte si zimní dovolenou čekáním ve frontě na skipasy a ani se nestrachujte, zda pro Vaše děti seženete správné lyžařské vybavení či volného instruktora v lyžařské škole.

V Lipno Lake Resortu Vám pomůžeme zajistit předem a navíc se slevou tyto služby:

 • pohodlná online rezervace lyžařského či snowboardového vybavení se slevou 15 %. Rezervační formulář půjčovny otevřete zde,
 • pohodlná rezervace lyžařské školy ve Skiareálu Lipno se slevou 15 %. Rezervační formulář lyžařské školy otevřete zde,
 • zvýhodněný skipas do skiareálu Frymburk, Hochficht a Sternstein. Při rezervaci pobytu nutno předem nahlásit přesný počet a typ skipasů (věk, počet dní, termín).

Vyřešit starosti za Vás je naše práce. Vám jen stačí rezervovat si pobyt v Lipno Lake Resortu, užívat si našich výhod, relaxovat a zbytek nechat na nás. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zachovejte Lipno Lake Resortu věrnost a štědře se Vám odmění

Stálých hostů si v Lipno Lake Resortu váží, a proto pro ně připravují neustále nové bonusy a překvapení nejenom v podobě věrnostního programu.

Na hosty nyní čekají nejedna vylepšení. Skvělou letní novinkou je rekonstrukce stávajících venkovních vyhřívaných bazénů, kde se již voda nebude čistit pomocí chlóru, ale soli. Hosté Lipno Lake Resortu tak budou moci jako jediní na Lipensku využívat bezplatně bazén se slanou vodou. U bazénů je rozmístěno více nových lehátek, stolků i židlí. Kiosek s občerstvením u bazénů bude otevřen od začátku června do konce září. V nabídce přibyly ovocné džusy, koktejly a točená zmrzlina z čerstvého ovoce.

Luxus a pohodlí je prioritou resortu, a proto se neustále zvyšuje kvalita ubytování. Nyní na hosty Lipno Lake Resortu čekají na apartmánech nové sprchové kouty a nový terasový nábytek.

Lipno Lake Resort - Apartmán typ 8ST - obývací pokoj

Věrnost se vyplatí i po finanční stránce:

 • již po druhém odbydleném pobytu získají naši hosté na třetí a další rezervace 5% slevu,
 • po čtvrtém odbydleném pobytu mají nárok na pátou a další rezervaci s 10% slevou,
 • za každých deset odbydlených pobytu získají voucher v hodnotě 10 % z celkové hodnoty těchto odbydlených pobytů. Podmínkou je, aby každá rezervace byla vytvořena přes webové stránky www.lipnolakeresort.cz nebo přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a byla na stejnou e-mailovou adresu.

Slevy se nesčítají, platí vždy pouze jedna dle počtu odbydlených dní. Voucher je možno čerpat pouze jednorázově v rámci jednoho pobytu.

Rezervujte si pobyt Podrobný popis apartmánů