Lipno Lake Resort
te

Skiareál Lipno

Skiareál Lipno - z apartmánů rovnou na lanovku

Pohodlné a kvalitní lyžování pro rodiny s dětmi přímo u apartmánů Lipno Lake Resort

Skiareál Lipno se specializuje na rodiny s dětmi a lyžařskou výuku začátečníků a mírně pokročilých. Velikou výhodou tohoto střediska je pohodlný nástup na lanovku přímo v centru obce Lipno Nad Vltavou, kde jsou zároveň soustředěny všechny potřebné doprovodné služby. Obrovský bonus mají obzvláště hosté Lipno Lake Resortu, protože jejich apartmány jsou umístěné téměř přímo u hlavní nástupní lanové dráhy Jezerní.

Lyžaři ocení pohodlnou přepravu na 3 čtyřsedačkových lanovkách, bezpečné, široké a kvalitně zasněžované sjezdovky či snowpark se zábavnou skicrossovou dráhou nebo měřený slalom. Klenotem Skiareálu Lipno je Foxpark, který je nejmodernějším výukovým lyžařským hřištěm se třemi pojízdnými koberci, pohádkovými slalomy a zábavným výukovým programem s maskotem lišákem Foxem.

Tip! Hosté Lipno Lake Resortu mají možnost si předem výhodně rezervovat:

Exklusivní nabídka na pobyt v Lipno Lake Resortu se skipasem ZDARMA

Nabídka pro pobyty spojené se zahájením a ukončením lyžařské sezóny ve Skiareálu Lipno

Tento speciální bonus platí pro pobyty na 5 až 7 nocí v termínu od zahájení lyžařské sezóny 16.12.2022 do 23.12.2022 a od 18.03.2023 do 01.04.2023 (resp. ukončení lyžařské sezóny ve Skiareálu Lipno). Při pobytu na 5 nocí obdržíte 4-denní skipas, na 6 nocí 5-denní skipas a na 7 noc 6-denní skipas. Skipas zdarma obdrží všechny osoby ubytované na apartmánu na standardních lůžkách bez přistýlek. Za skipas zaplatíte při rezervaci pouze vratnou zálohu 100 Kč/skipas.

Pro hosty, kteří si mohou v tomto období dopřát pouze kratší pobyty na 2-4 noci, Lipno Lake Resort zajistí na vyžádání min týden předem adekvátní skipas s významnou slevou.

Bydlíte tak v komfortních apartmánech Lipno Lake Resortu přímo u lanovky Skiareálu Lipno a lyžujete zcela zdarma! Prožijte fantastickou rodinnou dovolenou s možností vychutnat si dokonalou relaxaci u krbu nebo v sauně a nejrůznější sportovní aktivity, nadstandardní servis a úžasné prostředí. Samozřejmostí je neomezený vstup zdarma do Aquaworldu Lipno v období říjen – květen pro hosty Lipno Lake Resort.

 
Skiareál Lipno
 
 

Skiareál Lipno - TOP 3. lyžařské středisko v České republice (data a fakta)

Horská oblast Šumava
Nadmořská výška 709 - 900 m.n.m.
Počet lanovek / pohyblivých pásů 4 / 3
Celková přepravní kapacita 11 400 osob / hod
Celkový počet sjezdových tratí 13
Celková délka sjezdových tratí 13,38 km
Typy obtížnosti sjezdových tratí modrá, červená, černá
Nejdelší sjezdová trať Jezerní – 1 400 m
Největší převýšení sjezdové trati Pánská, Dámská, Střecha - 192 m
Technické zasněžování sjezdových tratí 13,38 km = 100% sjezdových tratí
Cena skipasu 1 den dospělí / děti do 15 let - Top sezóna 1 190 Kč / 810 Kč
Cena skipasu 6 dní dospělí / děti do 15 let - Top sezóna 6 040 Kč / 3 910 Kč
 

Mapa Skiareálu Lipno

Mapa Skiareálu Lipno
 

Fotogalerie Skiareálu Lipno