Léto na Lipně

Ubytování na Lipně pro rodiny s dětmi

Jarní, letní a podzimní dovolená na Lipně, Lipno - naplno

Jarní, letní a podzimní dovolená na Lipně s ubytováním v luxusních apartmánech Lipno Lake Resortu Vám umožní skvělou kombinaci aktivního pohybu v krásné přírodě s pohodlím rodinného ubytování v Lipně nad Vltavou. Koupání ve vlastním bazénu nebo akvaparcích na Lipně nebo ve Frymburku, sportovní klání na vlastním víceúčelovém hřišti, výlety na kolech či inlajnech po Jezerní cyklostezce, jediná stezka v korunách stromů v České republice, bobová dráha, Bikepark Lipno, lanový park, wellness nebo sport pod střechou při špatném počasí – to vše naleznete v bezprostřední blízkosti Vašeho apartmánu.

Zapomenete na běžné starosti a načerpáte čerstvou energii. Apartmány Lipno Lake Resort, každý s vlastní saunou, krbem a jižní terasou jsou zárukou Vašeho pohodlí. Vaše plně vybavené rodinné apartmány Vám budou ideálním komfortním zázemím pro výlety za okolními atrakcemi.

Ceny jarních a podzimních pobytů jsou cenově velice výhodné s výraznou slevou dle období ve výši 30 – 60% oproti prázdninovým termínům v hlavní letní sezóně. Můžete využít celou řadu výhodných a tématicky zajímavých pobytových balíčků. Navíc jsme připravili odměnu pro včasné rezervace více než 90 dnů před pobytem v akci 7=6 a 14=12 dnů, neváhejte a rezervujte si svou dovolenou na Lipně včas, vyplatí se to.

Pro rodiny s dětmi máme připraveny speciálně vybavené dětské apartmány a v období prázdnin různé animační programy, soutěže a hry s naším maskotem – jezerním skřítkem Wítkem.

Virtuální prohlídka areálu Lipno Lake Resort a jeho okolí

Exklusivně pro hosty Lipno Lake Resortu je otevřena přímo v areálu půjčovna sportovních potřeb.

Dovolená v Lipno Lake Resortu – to je Lipno naplno!