Lipno Lake Resort

Last minute nabídka 7=5 v komfortních apartmánech na Lipně

Stačí rychlé rozhodnutí a skvělá dovolená na Lipně na konci srpna je Vaše. Užijte si 7-denní pobyt za cenu 5-dní v termínu 26.08.2017 – 02.09.2017.

Užijte si krásné letní dny v rodinných apartmánech Lipno Lake Resort s vlastní saunou, krbem a terasou s výhledem na jezero. Za týdenní pobyt zaplatíte pouze 5 dní.

Last minute nabídka 7=5 na Lipně

V ceně pobytu navíc máte neomezené využívání vlastního vyhřívaného venkovního bazénu se slanou vodou, dětského koutku, dětského hřiště, víceúčelového sportovního hřiště, nového minigolfu, ohniště a stolního tenisu.

V ceně pobytu je zahrnuto

  • Ubytování v luxusních rodinných apartmánech s vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero
  • Neomezené využívání vlastního vyhřívaného venkovního bazénu
  • Víceúčelové sportovního hřiště, dětské hřiště, hřiště na pétanque, minigolf
  • Exkluzivní sleva na výpůjčky sportovního vybavení (kola, in-line, koloběžky, ...) v naší půjčovně Lipno Centrum ve výši 20% (v našem resortu)
  • Vlastní turistický průvodce Grenzgenial s nabídkami 1+1 zdarma a slevovými bonusy na mnoho turistických atrakcí z Lipenska a blízkého rakouského okolí exkluzivně pro hosty Lipno Lake Resortu
  • Sprchový balíček pro dospělé a sladké překvapení pro děti

Aby byl váš pobyt opravdu plný zážitků, dostanete od nás k pobytu našeho speciálního průvodce Lipno Lake Resort – Grenz Genial Guide, prostřednictvím kterého získáte veliké množství nabídek 1 + 1 zdarma a dalších významných slev na turistické atrakce a služby na Lipensku, ale i v sousedním Rakousku.

Tak neváhejte a rezervujte si včas Váš pobyt v Lipno Lake Resortu!

Využijte naší bonusovou nabídku pobytu v luxusních apartmánech s vlastní saunou, krbem a jižní terasou s výhledem na lipenské jezero.

Rezervujte si Pobyt na Lipně ještě dnes


Kontakt na recepci

Tel: +420 380 736 061

Email: recepce@lipnolakeresort.cz