Lipno Lake Resort

Zima na Lipně

Zima na Lipně

Lyžařská rodinná dovolená na Lipně

Luxusní apartmány Lipno Lake Resort přímo u lanovky

Hledáte vhodné ubytování na Lipně pro rodiny s dětmi co nejblíže sjezdovek Skiareálu Lipno? Pak jste u nás na správné adrese. Lipno Lake Resort Vám nabízí prostorné a komfortně vybavené apartmány v Lipně nad Vltavou doslova jen pár kroků od lanovky, dětského výukového hřiště Lišáka Foxe či Aquaworldu Lipno. Velmi krátkou vzdálenost uvítají především rodiny s malými dětmi, které zvládnou dojít z apartmánu na sjezdovku pěšky v lyžácích.

Skiareál Lipno

Nejlépe hodnocené ubytování na Lipně pro rodiny s dětmi

Lipno Lake Resort se specializuje na pobyty rodin s dětmi a již několik let drží na špici hodnocení kvality ubytování na Lipně na různých evropských spotřebitelských serverech. Služby a nabídka se každý rok rozšiřují a zkvalitňují. Umístění resortu přímo u sjezdovek je velkým bonusem. Resort má vysoký podíl stálých hostů, kteří se vracejí každou zimu.

 
 

Ráj pro milovníky zimních radovánek

Lipno se v posledních letech stalo rodinným rájem zimních radovánek. Kromě lyžování s dětmi ve Skiareálu Lipno, si můžete pro zpestření udělat lyžařský výlet i do nedalekých rakouských skiareálů Hochficht a Sternstein nebo do sousedního Skiparku Frymburk.

 
Skiareál Lipno

Běžecké lyžování, bruslení

Zimní dovolená v Lipno Lake Resortu není jen o sjezdovém lyžování. Nedaleko našich apartmánů se nacházejí upravované běžecké stopy. Sáňkařský svah v dětském hřišti lišáka Foxe či upravovaná bruslařská dráha na zamrzlém lipenském jezeře.

Resortní půjčovna lyží, snowboardů, běžek, bruslí

Přímo vedle recepce se nachází moderně vybavená půjčovna zimního vybavení, takže si nemusíte lámat hlavu se sháněním lyží, bot či bruslí pro Vaše děti, které ze všeho za rok stejně vyrostou. K dispozici jsou kvalitní a pravidelně servisované carvingové lyže, snowboardy, běžky, brusle, sáně, boby, fat biky, ledoběžky renomovaných značek včetně všech potřebných doplňků. Navíc vždy za zvýhodněnou cenu.

Kompletní nabídka sportovní půjčovny v Lipno Lake Resortu

Nyní exklusivní nabídka

Carvingový nebo snowboardový set k zapůjčení 1+1 zdarma* k pobytu na 6-7 dní v Lipno Lake Resortu na každý apartmán. Naše půjčovna Lipno Centrum pro všechny zajistí veškeré lyžařské nebo jiné zimní sportovní vybavení dle potřeby. Nabídka platí pro pobyty od 07.01. do 03.02.2023 a od 18.03. do 31.03.2023.

*zdarma je vždy levnější varianta

Vstup do Aquaworldu Lipno zdarma

V Lipno Lake Resortu myslíme nejen na pohodlí, ale také na rodinný rozpočet. A proto mají naši hosté během celého pobytu neomezený vstup zdarma do aquaparku Lipno a mohou tak po lyžování přijemně relaxovat. V ceně pobytu je zahrnuto užívání dětského koutku.

Online rezervace půjčovny, lyžařské školy a skipasu pohodlně předem a se slevou

  • Pohodlná online rezervace lyžařského či snowboardového vybavení se slevou 10 - 15%.
    Rezervační formulář půjčovny naleznete zde.
  • Pohodlná rezervace lyžařské školy ve Skiareálu Lipno. Pokud provedete rezervaci online, získáte slevu 15%.
    Rezervační formulář lyžařské školy naleznete zde.
Jezerní sjezdovka

Zimní aktivity na Lipensku

Skiareál Lipno

Skiareál Lipno

Skipark Frymburk

Skipark Frymburk

Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů

Bruslení na zamrzlém Lipně

Bruslení na zamrzlém Lipně

Skiareál Sternstein

Skiareál Sternstein

Běžecký areál Lipno-Frymburk

Běžecký areál Lipno-Frymburk

Sport pod střechou

Sport pod střechou

Wellness Lipno

Wellness Lipno

Skiareál Hochficht

Skiareál Hochficht

Běžecký areál Schöneben

Běžecký areál Schöneben

Bobová dráha Lipno

Bobová dráha Lipno

Rezervujte si včas Vaše ubytování na Lipně

V Lipno Lake Resortu jsou rodiny s dětmi srdečně vítány a hýčkány, a proto je o naše ubytování značný zájem, doporučujeme včasnou rezervaci v dostatečném předstihu. Rezervujte si dovolenou na Lipně včas a získejte tak "early booking" slevu 7=6 dní a tedy 1 den pobytu zdarma. 

Kontakt

Zajímají Vás další informace o ubytování v Lipno Lake Resortu? Neváhejte nám napsat nebo zavolat.

Tel: +420 380 736 061

Email: recepce@lipnolakeresort.cz