Zvolte jazyk

Lipno Lake Resort - zima
Lipno Lake Resort - zima
Skiareál Lipno - lanovka
Lipno Lake Resort - dětské hřiště
Skiareál Lipno - sjezdovka
Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort

Lyžařská rodinná dovolená na Lipně

Skiareal Lipno - 4 sedačková lanová dráha

Luxusní apartmány Lipno Lake Resort přímo u lanovky

Hledáte vhodné ubytování na Lipně pro rodiny s dětmi co nejblíže sjezdovek Skiareálu Lipno? Pak jste u nás na správné adrese. Lipno Lake Resort Vám nabízí prostorné a komfortně vybavené apartmány v Lipně nad Vltavou doslova jen pár kroků od lanovky, dětského výukového hřiště Lišáka Foxe či Aquaworldu Lipno. Velmi krátkou vzdálenost uvítají především rodiny s malými dětmi, které zvládnou dojít z apartmánu na sjezdovku pěšky v lyžácích. Dovolená v Lipno Lake Resort je ideálně strávená zima na Lipně.

Lipno Lake Resort - sauna v apartmánu 6SL

Nejlépe hodnocené ubytování na Lipně pro rodiny s dětmi

Lipno Lake Resort se specializuje na pobyty rodin s dětmi a již několik let se drží na špici hodnocení kvality ubytování na Lipně na různých evropských spotřebitelských serverech. Služby a nabídka se každý rok rozšiřují a zkvalitňují. Umístění resortu přímo u sjezdovek je velkým bonusem. Resort má vysoký podíl stálých hostů, kteří se vracejí každou zimu. Objevte s námi kouzlo Skiareálu Lipno. Lyžování je zde zábava.

Rezervujte si pobyt

Podívejte se na podrobný popis apartmánů Lipno Lake Resortu

Skiareál Lipno Foxpark

Ráj pro milovníky zimních radovánek

Lipno se v posledních letech stalo rodinným rájem zimních radovánek. Kromě lyžování s dětmi ve Skiareálu Lipno, si můžete pro zpestření udělat lyžařský výlet i do nedalekých rakouských skiareálů Hochficht a Sternstein nebo do sousedního Skiparku Frymburk.

Lyžování

Apartmány přímo u sjezdovky
Skiarál Lipno jen pár metrů od apartmánu.

Běžky

Běžecké lyžování
Nedaleko našich apartmánů se nacházejí upravované běžecké stopy.

Aquaworld Lipno

Aquaworld Lipno
Neomezený vstup do Aquaworldu Lipno zdarma.
Ledová Magistrála Lipno

Běžecké lyžování, bruslení

Zimní dovolená v Lipno Lake Resortu není jen o sjezdovém lyžování. Nedaleko našich apartmánů se nacházejí upravované běžecké stopy. Sáňkařský svah v dětském hřišti lišáka Foxe či upravovaná bruslařská dráha na zamrzlém lipenském jezeře.

Kompletní nabídka sportovní půjčovny v Lipno Lake Resortu

Půjčovna sportovních potřeb Lipno Centrum

Resortní půjčovna lyží, snowboardů, běžek, bruslí

Přímo vedle recepce se nachází moderně vybavená půjčovna zimního vybavení, takže si nemusíte lámat hlavu se sháněním lyží, bot či bruslí pro Vaše děti, které ze všeho za rok stejně vyrostou. K dispozici jsou kvalitní a pravidelně servisované carvingové lyže, snowboardy, běžky, brusle, sáně, boby, fatbiky, ledoběžky renomovaných značek včetně všech potřebných doplňků. Navíc vždy za zvýhodněnou cenu.

Kompletní nabídka sportovní půjčovny v Lipno Lake Resortu

Aquaworld Lipno

Vstup do Aquaworldu Lipno zdarma

V Lipno Lake Resortu myslíme nejen na pohodlí, ale také na rodinný rozpočet. A proto mají naši hosté během celého pobytu neomezený vstup zdarma do Aquaparku Lipno a mohou tak po lyžování přijemně relaxovat. V ceně pobytu je zahrnuto užívání dětského koutku.

Skiareál Lipno

Online rezervace půjčovny, lyžařské školy a skipasu pohodlně předem a se slevou

  • pohodlná online rezervace lyžařského či snowboardového vybavení se slevou 10 % - 15 %
  • pohodlná rezervace lyžařské školy ve Skiareálu Lipno. Pokud provedete rezervaci online, získáte slevu 15%

Rezervujte si včas Vaše ubytování na Lipně

V Lipno Lake Resortu jsou rodiny s dětmi srdečně vítány a hýčkány, a proto je o naše ubytování značný zájem, doporučujeme včasnou rezervaci v dostatečném předstihu. Rezervujte si dovolenou na Lipně včas a získejte tak "early booking" slevu 7=6 dní a tedy 1 den pobytu zdarma.