Zvolte jazyk

Volné apartmány na letní prázdniny nyní ještě za skvělou cenu!

Dovolená Lipno Lake Resort - spousta zábavy pro celou rodinu

S rostoucí obsazeností se zvedá jejich cena, nyní je ideální čas pro rezervaci za dobrou cenu.

Lipno Lake Resort – nejlépe hodnocené ubytování pro rodiny s dětmi na Lipně. V ceně pobytu vlastní vyhřívaný bazén i animační programy!

Animační program Lipno Lake Resort - večerní promítání

Idealní dovolená pro celou rodinu

Během prázdninového pobytu zabavíme vaše děti animačním programem, zatímco vy relaxujete na pohodové dovolené na lehátku u vyhřívaného bazénu. Program pro vaše ratolesti nechte na nás. Zábava pro děti je zajišťována zkušenými animátory v českém, anglickém nebo německém jazyce.

Skvělé ubytování s 1-5 ložnicemi v komfortních rodinných apartmánech přizpůsobených pro děti. Lipno Lake Resort je vybaven dětským hřištěm, dětským koutkem, vyhřívaným bazénemmultifunkčním hřištěm či pingpongovým stolem. Odpočinek na Lipně čeká i na rodiče, kteří mohou zdarma využít animací pro děti, které Lipno Lake Resort poskytuje bezplatně každý den od pondělí do pátku během letních prázdnin. Rodiče díky nim mohou využít volných chvilek jenom pro sebe. Nebo si na multifunkčním hřišti zahrát tenis či fotbálek.

Rezervujte si pobyt

Animační program v Lipno Lake Resortu

Nabitý program pro děti

Každý všední den jsou v Lipno Lake Resortu k dispozici animační programy pro děti všech věkových kategorií. Ti nejmenší mohou přijít s rodiči. Spektrum nabízených aktivit je poměrně rozmanité: od aktivit kreativních, přes sportovní až po aktivity oddychové.

Každý den u nás začíná ranní rozcvičkou, či krátkou procházkou lesem. Následuje dopolední tvořivý program, který rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Děti si například mohou vyrobit vlastní lampion, masku na maškarní, mohou zkusit odlévání sádry a výrobu svícnů a mnoho dalšího.

Odpolední program zpravidla patří sportovním aktivitám a různým hrám. Máme zde řadu akčních soutěží v duchu olympijských her, či oddychovější aktivity jako například pétanque nebo dětmi oblíbený kubb.

Na večerním programu máme pro děti přichystané letní kino, kde se promítají oblíbené pohádky, lampiónový průvod, kdy s dětmi vyrazíme na procházku s dopoledne vyrobenými lampióny. K oblíbeným večerním aktivitám neodmyslitelně patří oblíbený táborák, nebo diskotéka, která je příjemným zakončením celého animačního týdne.

Pokud se rozhodnete některý den animační program vynechat, i tak můžete sportovat, bavit se a nechat se v Lipno Lake Resortu hýčkat letním sluncem a krásnými výhledy na jezero, okolními lesy a krásnou přírodou.

Rezervujte si pobyt

Resortní půjčovna - Lipno Centrum

Z Lipno Lake Resortu je to za zážitky blízko

V blízkosti Lipno Lake Resortu vás čeká bike park – zábava na klopených zatáčkách, terénních vlnách, lavicích, kamenných polích a dřevěných lávkách. Dále koloběžkový flow trail, lanový park a bobová dráha, kde si děti užijí ještě více legrace. Stěžejními atrakcemi jsou bezpochyby Stezka v korunách stromů nebo Království lesa a další akční aktivity, které nabízí město Lipno nad Vltavou.

Ujít si rozhodně nenechte ani možnost zapůjčit si kolo, elektrokolo, elektrokoloběžku, in-line brusle nebo jiné sportovní vybavení, které využijete na cyklostezce okolo Lipenského jezera nebo na výlety do šumavské přírody. Půjčovna Lipno Centrum pro hosty Lipno Lake Resortu poskytuje slevy až 15 %.

Rezervujte si pobyt

Lipno Lake Resort - Apartmán typ 8ST

Nezapomeňte, že pouze v Lipno Lake Resortu máte v ceně zahrnuto:

  • Ubytování v komfortních apartmánech s vlastní saunou, jižní terasou či balkónem, plně vybavenou kuchyní, obývákem s elektrickým krbem a podlahovým vytápěním. Vlastním uzamykatelným sklepem na sportovní vybavení.
  • Láhev dobrého vína, překvapení pro děti.
  • Rekreační poplatky, uzavřené parkoviště v resortu, WiFi připojení.
  • Povlečené postele ložním prádlem, ručníky, utěrky, 2 saunová prostěradla.
  • Závěrečný úklid, spotřebovanou energii i vodu.
  • Vstup do Aquaworldu Lipno zdarma, bezplatné užívání sportovního i dětského hřiště, dětského koutku a slevy na sportovní vybavení z resortní půjčovny Lipno Centrum.

Rezervujte si pobyt

K dispozici jsou rovněž 2 elektro nabíjecí stanice za cenu 10Kč/1 kWh.

Těšíme se na Vás!