Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort
Lipno Lake Resort

Ubytování Lipno - dovolená s dětmi na Lipně

Pohodová a luxusní dovolená s dětmi na Lipně - to je naše značka

Lipno Lake

Lipno Lake Resort je rekreační areál s komfortními apartmány na Lipně. Luxusní apartmány disponují plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, několika ložnicemi, vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero.
Část apartmánů je speciálně vybavena pro pobyt rodin s dětmi. Tyto rodinné apartmány Lipno jsou přímo u lanovky Skiareálu Lipno, nedaleko jedinečných atrakcí Stezka korunami stromů Lipno a Království lesa Lipno a pláže lipenského jezera.
Lipno Lake Resort nabízí svým hostům v parku pod apartmány mnoho atrakcí jako vlastní vyhřívané bazény, velké dětské hřiště, dětský koutek, sportovní hřiště, minigolf k využití v ceně pobytu, disponuje i vlastní plně vybavenou sportovní půjčovnou.

Vážení klienti,

dle rozhodnutí vlády České republiky ze dne 14.12.2020 Vám oznamujeme, že od 18.12.2020 je Lipno Lake Resort opět uzavřen.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na brzké setkání
Team Lipno Lake Resort

COVID-19 – AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO HOSTY

Rezervujte pobyty v Lipno Lake Resortu i v období Covid-19 bez obav!

Nastane-li u Vás překážka pro pobyt v Lipno Lake Resortu spojená s Covid-19, bezplatně Vám rezervaci přesuneme na nový termín nebo Vám vrátíme celou již uhrazenou cenu ubytování. Tato exkluzivní nabídka platí pro onemocnění na Covid-19, karanténu spojenou s Covid-19 i pro omezení cestování přes hranice pro všechny pobyty od 01.10.2020 do 31.08.2021!

Hygienická opatření pro zajištění bezpečného provozu Lipno Lake Resortu proti onemocnění Covid-19

Všechny apartmány Lipno Lake Resortu jsou plně vybavené, samostatné bytové jednotky přístupné individuálním vchodem z venkovního prostoru. Nejsou zde tedy žádné chodby a společné prostory, kde by se hromadil větší počet hostů jako v jiných ubytovacích zařízeních hotelového typu. Již touto dispozicí resortu se riziko jakékoliv nákazy zmenšuje na minimum.

Další hygienická opatření

EXKLUSIVNÍ NABÍDKA NA POBYT V LIPNO LAKE RESORTU SE SKIPASEM ZDARMA

Skiareál Lipno

 

Lipno Lake Resort pro Vás připravil exkluzivní nabídku pro zahájení a ukončení lyžařské sezóny ve Skiareálu Lipno. Ke každému týdennímu pobytu v níže uvedených prosincových a březnových termínech, máte možnost získat 6-denní skipasy pro všechny osoby na apartmánu pouze za manipulační poplatek 100 Kč / skipas!

Čtěte více

Apartmán typu 4S

Apartmán s 1 ložnicí a saunou pro 2+ osoby
Více

Apartmán typu 6SXL

Apartmán se 2 ložnicemi a saunou pro 4+ osoby
Více

Apartmán typu 12S

Apartmán s 5 ložnicemi a saunou pro 10+ osob
Více

Apartmán typu 6L

Apartmán s 2 ložnicemi pro 4+ osoby
Více

Apartmán typu 8SB

Apartmán se 3 ložnicemi a saunou pro 6+ osob
Více

Apartmán typu 6SL

Apartmán se 2 ložnicemi a saunou pro 4+ osoby
Více

Apartmán typu 8ST

Apartmán se 3 ložnicemi a saunou pro 6+ osob
Více

Lipno Lake Resort – desítky exkluzivních služeb k pobytu zdarma

Vše v ceně ubytování, žádné další poplatky

Lipno Lake Resort

Lipno Lake Resort se pečlivě stará o to, aby se Vaše dovolená s dětmi na Lipně stala opravdovým zážitkem. Proto nabízí všem hostům v ceně ubytování tolik výhod a služeb jako žádný jiný rodinný resort na Lipně.

Více o službách a slevách v Lipno Lake Resortu zde

Ubytování na Lipně s dětmi

Speciální vybavení pro pobyt rodin s dětmi

Rodiny s dětmi Lipno Lake Resort

Lipno Lake Resort nabízí speciální vybavení a služby pro pobyt rodin s dětmi na Lipně, které odpovídají kategorii 3 smajlíků evropského kvalitativního řetězce Kinderhotels. Resortní dětský maskot, jezerní skřítek Wítek, se postará o to, aby se Vaše děti po celou dobu pobytu v Lipno Lake Resortu cítily jako doma a odvážely si s sebou zpět pouze ty nejlepší vzpomínky.

speciálně vybavené apartmány / velké dětské hřiště a dětský koutek / multifunkční sportovní hřiště / půjčovna sportovních potřeb / minigolf / ohniště / prádelna

Více o vybavení pro rodiny s dětmi zde

Jarní, letní a podzimní dovolená na Lipně

Zažijte Lipno - naplno

Léto na Lipně

Skvělá kombinace aktivního pohybu v krásné přírodě s pohodlím rodinného ubytování v Lipně nad Vltavou.

Koupání v resortních bazénech nebo aquaparcích na Lipně nebo ve Frymburku, výlety na kolech či inlajnech s vybavením z resortní půjčovny sportovních potřeb po Jezerní cyklostezce.
První stezka v korunách stromů v České republice, Království lesa Lipno, 2 bobové dráhy, Bikepark Lipno, lanový park, wellness nebo sport pod střechou při špatném počasí – to vše naleznete v bezprostřední blízkosti Vašeho apartmánu.

Více informací o letní, jarní a podzimní nabídce zde

Zima na Lipně

Luxusní apartmány pro rodiny s dětmi u Skiareálu Lipno

Zima na Lipně

Hledáte vhodné ubytování na Lipně pro rodiny s dětmi co nejblíže sjezdovek Skiareálu Lipno? Pak jste na správné adrese.

Lipno Lake Resort vám nabízí prostorné a komfortně vybavené apartmány v Lipně nad Vltavou doslova jen pár kroků od lanovky, dětského lyžařského výukového hřiště Lišáka Foxe či Aquaworldu Lipno.

Velmi krátkou vzdálenost uvítají především rodiny s malými dětmi, které zvládnou dojít z apartmánu na sjezdovku i v lyžácích „po svých“.

Více informací o zimní nabídce zde
 
 
 
Webkamery Lipno Lake Resort