Zvolte jazyk

Závěr lyžařské sezóny v Lipno Lake Resortu se skipasem ZDARMA!

Tato nabídka již není platná. Podívejte se na naši aktulání nabídku speciálních pobytů.

Skiareál Lipno - lyžování zadarmo

Jedině v Lipno Lake Resortu Vám na závěr lyžařské sezóny ve Skiareálu Lipno nabízíme k pobytu od 09.03.2024 SKIPASY ZDARMA.

Na Lipně panují naprosto skvělé podmínky. Máme zde více než 75 cm přírodního sněhu a Skiareál Lipno navíc sjezdovky technicky dosněžuje. Naše apartmány jsou kousíček od lanovky a navíc je na každém apartmánu privátní sauna!

Ve Skiareálu Lipno na vás čeká více než 13 km sjezdovek. Pro nejmenší lyžaře je připraveno výukové hřiště Fox Park.

Tato speciální akce platí pro pobyty na 5 až 7 nocí v termínu od 09.03.2024 do ukončení lyžařské sezóny ve Skiareálu Lipno. Při pobytu na 5 nocí obdržíte 4 denní skipas, na 6 nocí 5 denní skipas a na 7 nocí 6 denní skipas od nás zcela zdarma*. Skipas zdarma obdrží všechny osoby ubytované na apartmánu na standardních lůžkách v ložnicích bez přistýlek.

Za skipas zaplatíte na recepci pouze vratnou zálohu 100 Kč/skipas. V případě zájmu o skipas nás prosím informujte minimálně týden předem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rezervujte si pobyt

Pokud dojde k ukončení lyžařské sezóny dříve z nedostatku sněhu, je za skipas náhrada formou rodinné vstupenky na Interaktivní expozici s historickou hernou v Krumlovském Klášteře pro 2 dospělé a 3 děti (4-15 let).

Pro pobyty na 3 až 4 noci od 23.02.2024 obdržíte na každý apartmán voucher v hodnotě 1.000 CZK* do blízké restaurace STODOLA hned u sjezdovky.

*Skipasy a různé vouchery nelze spolu kombinovat.

Rezervujte si pobyt

Přešli jsme na dynamicky se měnící ceny, které se budou s rostoucí obsazeností zvyšovat, proto neváhejte, ověřte si aktuálně platné ceny a rezervujte co nejdříve.

Lipno Lake Resort - Apartmán typ 8ST

Nezapomeňte, že pouze v Lipno Lake Resortu máte v ceně zahrnuto:

  • Ubytování v komfortních apartmánech s vlastní saunou, jižní terasou či balkónem, plně vybavenou kuchyní, obývákem s elektrickým krbem a podlahovým vytápěním. Vlastním uzamykatelným sklepem na sportovní vybavení.
  • Láhev dobrého vína, překvapení pro děti.
  • Rekreační poplatky, uzavřené parkoviště v resortu, WiFi připojení.
  • Povlečené postele ložním prádlem, ručníky, utěrky, 2 saunová prostěradla.
  • Závěrečný úklid, spotřebovanou energii i vodu.
  • Vstup do Aquaworldu Lipno zdarma, bezplatné užívání sportovního i dětského hřiště, dětského koutku a slevy na lyžařské a jiné vybavení z resortní půjčovny.

Rezervujte si pobyt

Navíc bydlíte ve ski-in apartmánech přímo u lanovky Skiareálu Lipno!

Těšíme se brzy na viděnou v zasněženém Lipně!