Jarní Lipno plné života

Stezka v korunách stromů, lanovkou nahoru - koloběžkou dolu, elektročlun a kola nebo brusle zdarma.

Obrovský bonus ve výši 2.907,-Kč na jeden pobyt! (služby pro 2 dospělé osoby hradí Lipno Lake Resort)*

Speciální akce pro všechny pobyty od 4 do 6 nocí v termínu od 23.5. – 30.6. 2016. K těmto pobytů získáte od Lipno Lake Resortu zdarma služby, při kterých se rozhodně nudit nebudete. Čeká na Vás vstupenka na Stezku v korunách stromů Lipno, dobrodružná plavba po lipenském jezeře na elektročlunu, pohodlný výjezd lanovkou na Kramolín a sjezd zpět na parkoviště na koloběžce, zapůjčení kola či inline bruslí na jeden den v naší partnerské půjčovně Lipno Centrum. Tyto služby jsou zdarma vždy pro 2 dospělé osoby z jednoho apartmánu. Dále získáte zdarma šikovného turistického průvodce „Lipno Lake Resort - Grenzgenial“ se zajímavými tipy pro volný čas na Lipensku i v sousedním Rakousku, který obsahuje i velké množství slev 1+1 zdarma na služby a turistické atrakce v okolí. Užíte si rozkvetlého, vonícího a klidného Lipna plnými doušky. 

V ceně pobytu je zahrnuto

 • Ubytování v luxusních rodinných apartmánech s vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero na 4 až 6 nocí
 • Vybraný bonus (pro dvě dospělé osoby)
  • kolo nebo brusle na jeden den 
  • vstupenka na Stezku v korunách stromů 
  • výjezd lanovkou na Kramolín a sjezd dolů na koloběžce
  • zapůjčení elektročlunu Darato 530 na 2 hodiny
 • Neomezené využívání akvaparků na Lipně či ve Frymburku (do května) a vlastního vyhřívaného venkovního bazénu (od června) či vlastního multifunkčního sportovního hřiště přímo v ubytovacím resortu zdarma
 • Saunový balíček pro dospělé a sladké překvapení od našeho Skřítka Wítka pro děti
Poznámky

* Služby v rámci bonusu jsou zdarma vždy pro 2 dospělé osoby

Cenu ubytování ve vybraném typu apartmánu zjistíte zde: Ceník ubytování – Léto nebo kontaktujte naši recepci pro cenovou kalkulaci a rezervaci Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu na e-mailu: recepce@lipnolakeresort.cz nebo telefonu: +420 380 736 061.