Zvolte jazyk

Přivítejte jaro na Lipně!

Pro rodiny s dětmi je destinace Lipno nad Vltavou jako stvořená. Pobyt na Lipně je plný zážitků, aktivit, zábavy a relaxace v božské přírodě u jihočeského moře, obklopeného lesy.

Lipno Lake Resort nabízí jedinečné ubytování v komfortních apartmánech až s pěti ložnicemi, s vlastní saunou, el. krbem, plně vybavenou kuchyní, koupelnou, terasou a jižním výhledem na jezero.

V okolí Lipno Lake Resortu máte možnost navštívit Stezku korunami stromů, Království lesa, lanový park, bikepark pro milovníky flow trailu. Také můžete zažít sjezd na koloběžkách lesem pod lanovkou nebo si nedaleko zahrát Adventure golf Lipno. Využít lze cyklostezku kolem Lipna pro výlety na kole, in-line bruslích nebo pěšky. Zabavit se můžete na bowlingu, v posilově nebo na výstavě LEGO v Amenity Resort Lipno. Přívoz, který vás dopraví přes jezero do Frýdavy najdete v blízkém Frymburku stejně tak akvárium a výstavu Svět pod hladinou. Pro milovníky filmů lze navštívit Retro kino Vyšší Brod. Lipno nabízí mnoho dalších akčních nebo zajímavých aktivit.

K pobytu od 3 nocí obdržíte jeden z BONUSŮ zdarma dle Vašeho výběru:

Bobová dráha - Lipno

Varianta A:

Bobová dráha Lipno a voucher do Hospůdky Bobovka

V tomto balíčku od nás získáte vstupné na bobovou horskou dráhu - 6 vstupů v hodnotě 500 CZK + voucher v hodnotě 500 CZK do Hospůdky Bobovka.

V areálu máte možnost vyzkoušet si 2 bobové dráhy: korytovou a trubkovou, která je vhodnější pro menší děti. Dráhy jsou vzájemně propleteny. Jediné místo v ČR, kde najdete obě dráhy pohromadě. Hospůdka Bobovka vám nabídne vařená nebo grilovaná jídla. Najdete ji hned u bobové dráhy.

Rezervujte si pobyt

Jídlo v restauraci Stodola na Lipně, naservírované na šedých talířích.

Varianta B:

Voucher na zapůjčení sportovního vybavení

Pro milovníky aktivní dovolené máme připravený voucher v hodnotě 1 100 Kč na zapůjčení sportovního vybavení pro celou rodinu v resortní půjčovně Lipno Centrum.

K zapůjčení jsou kola, koloběžky, elektro kola, vozík za kolo pro děti, nebo dětské sedačky na kolo, in- line brusle. (Nevztahuje se na elektro koloběžky a zboží k prodeji).

Rezervujte si pobyt

Parník Adalbert Stifter - Lipno

Varianta C:

2 hodinová okružní plavba

Rodinný vstup na 2 hodinovou okružní plavbu výletní lodí po jihočeském moři Lipno

Klidné vody Lipenské přehrady lákají k nezapomenutelným vyhlídkovým plavbám, které vám umožní objevit krásy Jižních Čech. Užijete si nezapomenutelný pohled na překrásnou krajinu, malebná městečka a okolní scenérie kolem Lipna.

Rezervujte si pobyt

Jednotlivé varianty nelze spolu kombinovat.

Lipno Lake Resort - Apartmán typ 8ST

Nezapomeňte, že pouze v Lipno Lake Resortu máte v ceně zahrnuto:

  • Ubytování v komfortních apartmánech s vlastní saunou, jižní terasou či balkónem, plně vybavenou kuchyní, obývákem s elektrickým krbem a podlahovým vytápěním. Vlastním uzamykatelným sklepem na sportovní vybavení.
  • Láhev dobrého vína, překvapení pro děti.
  • Rekreační poplatky, uzavřené parkoviště v resortu, WiFi připojení.
  • Povlečené postele ložním prádlem, ručníky, utěrky, 2 saunová prostěradla.
  • Závěrečný úklid, spotřebovanou energii i vodu.
  • Vstup do Aquaworldu Lipno zdarma, bezplatné užívání sportovního i dětského hřiště, dětského koutku a slevy na sportovní vybavení z resortní půjčovny Lipno Centrum.

Rezervujte si pobyt

K dispozici jsou rovněž 2 elektro nabíjecí stanice za cenu 10Kč/1 kWh.

Těšíme se na Vás!