Lipno Lake Resort

Podzimní prázdniny na Lipně s atraktivním balíčkem výhod

Rodinný bonus ve výši až 6.900,-Kč na jeden pobyt!*

Oslavte s námi Den vzniku samostatného československého státu spojený s podzimními prázdninami na Lipně. Přijeďte k nám na 4 a více nocí kdykoliv v období 24.10. – 1.11.2015 a k pobytu v luxusních apartmánech Lipno Lake Resortu získáte zdarma atraktivní balíček výhod! Máme pro každou osobu připraveno sportovní vybavení v naší půjčovně Lipno Centrum na 1 den, vybírat můžete mezi kolem, koloběžkou nebo bruslemi. Volný čas si zpříjemníte při adventure minigolfu na novém 18ti jamkovém hřišti a při procházce botanickou zahradou. A taky Vás čeká okružní plavba parníkem Adalbert Stifter. Dále získáte zdarma šikovného turistického průvodce Grenzgenial plného bonusů 1+1 zdarma na služby a turistické atrakce v okolí pro zpestření vašeho řijnového pobytu na Lipně.

Podívejte se na virtuální prohlídku Lipno Lake Resortu a jeho okolí:

Lipno Lake Resort a Stezka korunami stromů

V ceně pobytu je zahrnuto

 • Ubytování v luxusních rodinných apartmánech s vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero na 4 a více nocí.
 • Atraktivní balíček výhod:
  • Sportovní vybavení na 1 den pro každou osobu.
  • Vstupenku na Adventure minigolf pro celou rodinu.
  • Plavba parníkem Adalbert Stifter pro každou osobu.
 • Neomezené využívání akvaparků na Lipně či ve Frymburku.
 • Vstup na vlastní multifunkční sportovní hřiště, nové venkovní dětské hřiště a do dětského koutku přímo v resortu zdarma.
 • Sprchový balíček pro dospělé a sladké překvapení pro děti.

Poznámky

* Bonus je kalkulován při pobytu v apartmánu 12S a jeho využití 10-ti osobami.
Zvýhodněná nabídka nelze kombinovat s jinými balíčky nebo slevami.

Cenu ubytování ve vybraném typu apartmánu zjistíte zde Rezervace nebo kontaktujte naši recepci pro cenovou kalkulaci a rezervaci Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu na e-mailu: recepce@lipnolakeresort.cz nebo telefonu: +420 380 736 061.

Rezervujte pobyt online