Výhodný balíček služeb ZDARMA

Nečekejte do léta! Přijeďte si s námi užít Lipno aktivně v termínu od 25.04.2022 do 24.06.2022.

K pobytu v luxusních apartmánech Lipno Lake Resortu na 7 a více nocí si vyberte jeden ze tří balíčků služeb zdarma:

Varianta A

Stezka korunami stromů
 

Jednodenní vstup pro celou rodinu na Stezku v korunách stromů včetně obousměrné dopravy, nebo jednodenní vstup pro celou rodinu do Království lesa včetně obousměrné dopravy. Obě varianty platí pro 2 dosp. + 4 děti pouze od pondělí do pátku.

Varianta B

Půjčovna Lipno Centrum
 

Voucher k zapůjčení kola nebo in-line bruslí pro 1 dítě do 12 let na den + budget na zapůjčení dalšího vybavení v hodnotě 1 100 CZK v resortní půjčovně Lipno Centrum vedle naší recepce – např.: kola, koloběžky, elektrokola, paddleboardy, dětský vozík za kolo, nebo dětské sedačky na kolo, in- line brusle atd.

Varianta C

Okružní plavba -Lipno
 

Rodinný vstup na 2 hodinovou okružní plavbu výletní lodí po lipenské přehradě. K tomu 20% sleva do Fun Spot Lipno na Adventure Minigolf. Slevu na Adventure Minigolf možno čerpat od pátku do neděle. Pro využití privátní sauny zapůjčení 2 županů a 2 saunových prostěradel zdarma.

 

Dále je v ceně pobytu zahrnuto

V případě zájmu o jeden z nabízených balíčků, kontaktujte prosím, po provedení rezervace týdenního pobytu v uvedených termínech, e-mailem nebo telefonicky recepci a sdělte nám variantu svého balíčku služeb.