Lipno Lake Resort

Výhodný balíček služeb k 7dennímu pobytu

AKTIVNÍ PODZIM NA LIPNĚ pro celou rodinu - od září do října

Získejte atraktivní balíček výhod zdarma k 7dennímu pobytu v Lipno Lake Resortu.

Lipno Lake Resort se specializuje na pobyty rodin s dětmi. Záleží nám na tom, aby si i naši nejmenší hosté ubytování na Lipně užili na maximum. Proto jsme si připravili různé zážitkové balíčky, které ocení právě i děti.

K pobytu v luxusních apartmánech Lipno Lake Resortu na 7 a více nocí, máte na výběr jednu ze tří variant:

Varianta A

Stezka korunami stromů
 

Jednodenní vstup pro celou rodinu na Stezku v korunách stromů včetně obousměrné dopravy, nebo jednodenní vstup pro celou rodinu do Království lesa včetně obousměrné dopravy. Obě varianty platí pro 2 dosp. + 4 děti, pouze od pondělí do pátku.

Varianta B

Půjčovna Lipno Centrum
 

Voucher k zapůjčení kola nebo in-line bruslí pro 1 dítě do 12 let na den + budget na zapůjčení dalšího vybavení v hodnotě 1 100 Kč v resortní půjčovně Lipno Centrum vedle naší recepce – např.: kola, koloběžky, elektrokola, paddleboardy, dětský vozík za kolo, nebo dětské sedačky na kolo, in- line brusle atd.

Varianta C

Okružní plavba -Lipno
 

Rodinný vstup na 2 hodinovou okružní plavbu výletní lodí po lipenské přehradě. K tomu 20% sleva do areálu Fun Spot Lipno na Adventure Minigolf. Slevu na Adventure Minigolf (18jamkové hřiště) možno čerpat od pátku do neděle. Pro využití privátní sauny zapůjčení 2 županů a 2 saunových prostěradel zdarma.

 

Dále je v ceně pobytu zahrnuto

V případě zájmu o jeden z nabízených balíčků, kontaktujte prosím, po provedení rezervace týdenního pobytu v uvedených termínech, e-mailem nebo telefonicky recepci a sdělte nám variantu svého balíčku služeb.

V případě dalších dotázů nás neváhejte kontaktovat na recepce@lipnolakeresort.cz nebo na +420 380 736 061.

Uvedené akční balíčky jsou platné v termínu od 05.09.2022 – 31.10.2022.