Zvolte jazyk

Velikonoční pobyt v Lipno Lake Resortu pro malé i velké!

Tato nabídka již není platná. Podívejte se na naši aktulání nabídku speciálních pobytů.

Užijte si Velikonoční pobyt s dětmi na Lipně, při kterém se děti zabaví a dospělí si odpočinou v komfortním apartmánu se saunou, elektrickým krbem a posezením na prosluněné jižní terase nebo balkonku, který má každý apartmán.

Velikonoční pobyt si můžete zpestřit výletem na kolech okolo Lipenské přehrady, túrou v šumavské přírodě nebo koupáním v lipenském Aquaworldu (ten máte jako exkluzivní bonus k pobytu v Lipno Lake Resortu zdarma).

Při pobytu na 4 noci získáte na výběr 2 varianty služeb pro Vás úplně zdarma:

Dětská interaktivní dílna v Klášterech Český Krumlov. Děti stojí okolo stolu při dělání různých chemických pokusů.

Varianta A: Rodinná vstupenka na Interaktivní expozici

Rodinná vstupenka na Interaktivní expozici v Klášterech Český Krumlov platí pro 2 dospělé a 3 děti do 15 let.

Vaše děti si mohou v historické herně užít hravý kreativní svět uprostřed tajuplného kláštera, prostor plný kreativních dílen, ve kterém můžete snít s otevřenýma očima, poznávat, hrát si i tvořit. Zde najdou nejlepší vyžití především děti a odnesou si spoustu krásných výrobků.

Rezervujte si pobyt

Jídlo v restauraci Stodola na Lipně, naservírované na šedých talířích.

Varianta B: Voucher na 1 100 Kč na zapůjčení sportovního vybavení

Voucher na zapůjčení sportovního vybavení pro celou rodinu v resortní půjčovně Lipno Centrum na kola, koloběžky, elektro kola, vozík za kolo pro děti, nebo dětské sedačky na kolo, in- line brusle. (Nevztahuje se na elektro koloběžky).

Rezervujte si pobyt

* Varianty služeb nelze spolu kombinovat

Navíc je pro Váš pobyt nachystán bohatý velikonoční program v okolí

KdyKdeProgram
Pátek
29.03.2024
od 13:00 do 17:00 hod. Velikonoční jarmark
Vyšší Brod - náměstí (10 min autem)

Dílnička pro děti, pletení pomlázky, jarní fotokoutek, trdelník a další tematické občerstvení a na závěr pohádka od 17:00 hod. v Retro kině.

Pro dospělé retro kino Vyšší Brod: Amélie z Montmartu

Sobota
30.03.2024
od 13:00 do 16:30 hod Velikonoční cesta lišáka Foxe
Náměstíčko u obchodu Coop (100 m.) vedle hl. parkoviště Vydat se můžete na tradiční velikonoční cestu lišáka Foxe! Hned na startu si vyzvednete kouzelnou kartu, kam budete sbírat potvrzení za absolvovaná stanoviště (sladká dílnička cukrárny Povidloň, různé velikonoční tvoření, ale i další tematické úkoly).
Neděle
31.03.2024
od 11:00 do 16:00 hod Velikonoční degustace vín
Na recepci Lipno Lake Resort - exkluzivně pouze pro hosty resortu Aby si i dospělí přišli na své, je na recepci připravena degustace kvalitních moravských vín (zdarma jako dárek k pobytu). Přijďte ochutnat kvalitní moravská vína z rodinného vinařství Kubík, jehož láhev máme pro vás vždy připravenou na každém apartmánu jako malou pozornost. Ochutnejte TOP výběr nejlepších vín z vinařství Kubík. Budete degustovat ukázky zajímavých a chutných vín. Závazné potvrzení účasti na degustaci zašlete prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo potvrďte na telefonní číslo: +420 380 736 061 do 25.03.2024.
Lipno Lake Resort - Apartmán typ 8ST

Nezapomeňte, že pouze v Lipno Lake Resortu máte v ceně zahrnuto:

  • Ubytování v komfortních apartmánech s vlastní saunou, jižní terasou či balkónem, plně vybavenou kuchyní, obývákem s elektrickým krbem a podlahovým vytápěním. Vlastním uzamykatelným sklepem na sportovní vybavení.
  • Láhev dobrého vína, překvapení pro děti.
  • Rekreační poplatky, uzavřené parkoviště v resortu, WiFi připojení.
  • Povlečené postele ložním prádlem, ručníky, utěrky, 2 saunová prostěradla.
  • Závěrečný úklid, spotřebovanou energii i vodu.
  • Vstup do Aquaworldu Lipno zdarma, bezplatné užívání sportovního i dětského hřiště, dětského koutku a slevy na sportovní vybavení z resortní půjčovny Lipno Centrum.

Rezervujte si pobyt

K dispozici jsou rovněž 2 elektro nabíjecí stanice za cenu 10Kč/1 kWh

Těšíme se na Vás