Lipno Lake Resort

Lipno Lake Resort – komfortní ubytování ve Skiareálu Lipno

Komfortní ubytování pro rodiny s dětmi ve Skiareálu Lipno

Chystáte se s dětmi na lyže do Skiareálu Lipno a hledáte vhodné ubytování přímo u sjezdovky? Pak jste u nás správně!

Lipno Lake Resort je vzdálen jen pár kroků od lanovky a dětského výukového parku Foxpark. Z našich apartmánů dojde v přezkáčích ke sjezdovce bez potíží i malé dítě.

Luxusní apartmány v Lipně nad Vltavou

Lipno Lake Resort vám nabízí komfortní ubytování v apartmánech pro 2 – 12 osob. Apartmány mají až 5 ložnic, takže se do jednoho vejdou klidně i dvě rodiny. V roce 2015 pořízený zbrusu nový nábytek, podlahové topení, luxusní koupelna s vanou, sprchou a dvěma umyvadly, LED televize či krb v obýváku vám zajistí dostatek pohodlí během vaší dovolené na Lipně.

Jelikož našimi velmi častými hosty jsou rodiny s malými dětmi, mají vybrané apartmány speciální dětskou výbavu po vzoru sítí Kinderhotels, za kterou jsme jako jediné ubytování na Lipně obdržely zlatý certifikát kvality „Baby friendly“.

Prohlédněte si naše typy apartmánů ve virtuální prohlídce

Vlastní sauna a vstup do aquaparku zdarma

Naprosto výjimečnou výhodou, jakou nenajdete v žádném jiném ubytování na Lipně, je vlastní sauna na každém apartmánu a neomezený vstup zdarma do aquaparku v Lipně nad Vltavou (300 m od resortu) po celou dobu pobytu. Dále k pobytu získáte zdarma poukazy na exkluzivní slevy do restaurací a pro volný čas.

Zvýhodněné skipasy do vaší ruky

Už žádné zbytečné čekání u pokladen! Pokud nám dopředu sdělíte, kolik dní chcete lyžovat, zajistíme vám skipasy s nejvyšší aktuální slevou. A ty vám předáme hned při vašem příjezdu. Druhý den ráno vyrazíte místo k pokladně rovnou na sjezdovku.

Moderní půjčovna lyží a ledové kluziště

U nás máte vše pěkně po ruce. Hned vedle recepce je k vám dispozici moderní sportovní půjčovna Lipno Centrum s kvalitním lyžařským vybavením či bruslemi, které si můžete vypůjčit se slevou. Doslova pod okny vašeho apartmánu upravujeme během mrazivých dní vlastní osvětlené ledové kluziště, na kterém si můžete s dětmi zdarma zabruslit nebo zahrát hokej. Nestresujte se vysilujícím sháněním lyžařského vybavení a raději si ho pohodlně rezervujte v naší sportovní půjčovně.

Objednejte si vaše ubytování na Lipně včas

Apartmány Lipno Lake Resort jsou díky své ideální poloze u sjezdovek Skiareálu Lipno velmi vyhledávaným ubytováním pro rodiny s dětmi a v některých termínech nejsme schopni uspokojit všechny poptávky.

Pokud chcete během letošní zimní sezóny zažít pohodovou rodinnou zimní dovolenou na Lipně, neváhejte a rezervujte si váš termín pobytu včas. Zabere vám to pár minut a máte klid.


Kontakt na recepci

Tel: +420 380 736 061
Email: recepce@lipnolakeresort.cz

Dovolená s dětmi - to je Lipno Lake Resort