Lipno Lake Resort

Voňavé jarní Lipno plné zábavy

Obrovský bonus ve výši 3 804,- Kč na jeden pobyt! (služby pro 2 dospělé osoby a 2 děti hradí Lipno Lake Resort)

Speciální akce pro všechny pobyty od 5 nocí v termínu od 1.5. do 30.6. 2017. K těmto pobytů získáte od Lipno Lake Resortu zdarma služby, při kterých nebudete vědět, kam dřív skočit. Čeká na Vás vstupenka do nejvyšších míst na Lipensku na Stezku v korunách stromů a zároveň do Království lesa, které děti zabaví na celý den. K těmto atrakcím se pohodlně svezete nahoru na lanovce a dolů sesvištíte na zapůjčené koloběžce. V rámci balíčku máte také zapůjčení kola, in-line bruslí či koloběžky na celý den v naší resortní půjčovně Lipno Centrum. Krásné jarní dny v Lipno Lake Resortu si vychutnáte i díky 100% Arabic kávě značky Blaser. Každý den tak prožijete úžasné a voňavé dobrodružství. Tyto služby jsou zdarma vždy pro 2 dospělé osoby a 2 děti z jednoho apartmánu. Dále získáte zdarma šikovného turistického průvodce „Lipno Lake Resort - Grenzgenial“ se zajímavými tipy, jak strávit pohodovou dovolenou na Lipensku i v sousedním Rakousku.Užijte si rozkvetlého, vonícího a poklidného Lipna plnými doušky.

Podívejte se na Lipno Lake Resort a jedinou stezku v korunách stromů na Lipně

V ceně pobytu je zahrnuto

 • Ubytování v luxusních rodinných apartmánech s vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero na minimálně 5 nocí
 • Vybraný bonus (pro 2 dospělé a 2 děti)
  • kolo nebo brusle nebo koloběžka na jeden den
  • vstupenka na Stezku v korunách stromů
  • vstupenka do Království lesa
  • výjezd lanovkou na Kramolín a sjezd dolů na koloběžce
  • balení kávy Blaser
 • Neomezené využívání aquaparků na Lipně či ve Frymburku (do května) a vyhřívaného venkovního bazénu (od června) či vlastního multifunkčního sportovního hřiště přímo v resortu
 • Saunový balíček pro dospělé a sladké překvapení od našeho Skřítka Wítka pro děti

Poznámky

* Služby v rámci bonusu jsou zdarma vždy pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Slevu, balíček, není možné kombinovat s jinými slevami!

Cenu ubytování ve vybraném typu apartmánu zjistíte zde: Ceník ubytování – Léto 2017 nebo kontaktujte naši recepci na e-mailu: recepce@lipnolakeresort.cz nebo telefonu: +420 380 736 061.

Rezervujte pobyt na Lipně online

Dovolená s dětmi na Lipně