Aktuální nabídka bonusů pouze pro hosty Lipno Lake Resort!

Dlouhodobě se specializujeme na pobyty rodin s dětmi. Chceme, aby si svojí aktivní dovolenou užila celá rodina. Proto se snažíme formou bonusů udělat pobyt na Lipně ještě zajímavějším.

1. Dobrodružné rodinné venkovní hry

K Vašemu pobytu v Lipno Lake Resortu získáte jako bonus vybrané zážitkové hry ZDARMA. Tyto hry jsou pouze pro hosty Lipno Lake Resort. Průvodce těmito hrami Vám bude dělat unikátní mobilní aplikace.

Více o dobrodružných hrách

2. Mobilní aplikace Lipno Lake Resort

Jako další bonus jsme si pro Vás připravili desítky exklusivních slev, které můžete využít například pro půjčovny sportovního vybavení, aquaparky, wellness, vyhlídkové plavby, restaurace a mnoho dalších.

Tento bonus je pro hosty Lipno Lake Resort zcela ZDARMA. Po provedené a zaplacené rezervaci od nás jako dárek obdržíte přihlašovací kód do naší aplikace.

Více o aplikaci Lipno Lake Resort

3. Pobyt v Lipno Lake Resortu se skipasem ZDARMA

Tento speciální bonus platí pro pobyty na 5 až 7 nocí v termínu od zahájení lyžařské sezóny 04.12.2021 do 24.12.2021 a od 12.3.2022 do 02.04.2022 ( resp. ukončení lyžařské sezóny ve Skiareálu Lipno)Skipas zdarma obdrží všechny osoby ubytované na apartmánu na standardních lůžkách bez přistýlek. Za skipas zaplatíte při rezervaci pouze vratnou zálohu 100 Kč/skipas.

Pro hosty, kteří si mohou v tomto období dopřát pouze kratší pobyty na 2-4 noci, Lipno Lake Resort zajistí na vyžádání min týden předem adekvátní skipas s významnou slevou.

Více o této exklusivní nabídce

4. Skipas do skiareálu Hochficht k 7 dennímu pobytu.

Využijte naši jedinečnou nabídku, kdy k pobytu na 7 nocí získáte 6 denní skipas do lyžařského areálu HOCHFICHT.

Více o této jedinečné nabídce

Na nic nečekejte a rezervujte si svůj pobyt v našem resortu a užijte si na maximum Vaší aktivní dovolenou.

Ubytování Lipno = jedině Lipno Lake Resort