Lipno Lake Resort

Babí léto na Lipně s dětmi aktivně

Rodinný bonus ve výši až 5.100,-Kč na jeden pobyt!*

Oslavte s námi na Lipně Den české státnosti na sv. Václava. Přijeďte na prodloužený víkend od 3 nocí kdykoliv v období 24.9. – 30.9.2015 a k pobytu v luxusních apartmánech Lipno Lake Resortu získáte zdarma zajímavý balíček výhod! Máme pro Vás připraveno sportovní vybavení v naší půjčovně Lipno Centrum pro každou osobu na 1 den, vybírat můžete mezi kolem, koloběžkou nebo bruslemi. Volný čas si zpříjemníte při adventure minigolfu na novém 18ti jamkovém hřišti a při procházce přilehlou botanickou zahradou. A také si pochutnáte na pizze, kterou Vám dovezeme přímo na Váš apartmán. Dále získáte zdarma šikovného turistického průvodce Grenzgenial plného bonusů 1+1 zdarma na služby a turistické atrakce v okolí pro zpestření vašeho zářijového pobytu na Lipně.

Podívejte se na virtuální prohlídku Lipno Lake Resortu a jeho okolí:

Lipno Lake Resort a Stezka korunami stromů

V ceně pobytu je zahrnuto

 • Ubytování v luxusních rodinných apartmánech s vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero na 3 a více nocí.
 • Balíček výhod:
  • Sportovní vybavení na 1 den pro každou osobu.
  • Vstupenku na Adventure minigolf pro celou rodinu.
  • Pizzu s dovozem na Váš apartmán (4S, 6SL a 6SXL jedna pizza, 8ST, 8SB a 12S dvě pizzy).
 • Neomezené využívání vlastního vyhřívaného bazénu.
 • Vstup na vlastní multifunkční sportovní hřiště, nové venkovní dětské hřiště a do dětského koutku přímo v resortu zdarma.
 • Sprchový balíček pro dospělé a sladké překvapení pro děti.

Poznámky

* Bonus je kalkulován při pobytu v apartmánu 12S a jeho využití 10-ti osobami. Zvýhodněná nabídka nelze kombinovat s jinými balíčky nebo slevami.

Cenu ubytování ve vybraném typu apartmánu zjistíte zde Rezervace nebo kontaktujte naši recepci pro cenovou kalkulaci a rezervaci Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu na e-mailu: recepce@lipnolakeresort.cz nebo telefonu: +420 380 736 061.

Rezervujte pobyt online