Babí léto na Lipně pobyty od 3-4 nocí s balíčkem atraktivních služeb zdarma

Rodina na kole Lipno

Exkluzivní pobytový balíček pro podzimní pobyty od 3-4 nocí v období 14.09. – 29.10.2017

V ceně pobytu vstupenky na atraktivní výstavu Svět pod hladinou, zapůjčení sportovního vybavení a láhev moravského vína - v hodnotě až 1 021,-Kč na jeden pobyt!

K pobytu v komfortních apartmánech Lipno Lake Resortu od 3 nocí získáte zdarma zajímavý balíček lipenských služeb a atrakcí! Připraveno je sportovní vybavení v resortní půjčovně Lipno Centrum na 1 den, vybírat si můžete mezi jízdním kolem, koloběžkou nebo inline bruslemi. Volný čas si zpestříte návštěvou atraktivní výstavy Svět pod hladinou a k večerní pohodě v apartmánu po aktivně stráveném dni jistě přispěje láhev dobrého moravského vína. Dále od nás získáte zdarma mobilní slevovou aplikaci „Lipno Lake Resort – Grenzgenial Guide“, se kterou můžete čerpat mnoho dalších slev po dobu celého jednoho roku od její aktivace v celém přilehlém regionu. Babí léto se zkrátka dá trávit na Lipně velice příjemně.

V ceně pobytu je tedy zahrnuto:

 • Ubytování v luxusních rodinných apartmánech s vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero na 3-4 více nocí
 • Balíček lipenských služeb a atrakcí:
  • sportovní vybavení na 1 den pro 2 osoby
  • vstupenka na výstavu Svět pod hladinou pro 2 osoby
  • láhev moravského vína
  • neomezené využívání resortního vyhřívaného bazénu nebo lipenského či frymburského aquaparku
  • využívání multifunkčního sportovního hřiště (tenis nebo fotbal), minigolfu, velkého dětského hřiště a dětského koutku přímo v resortu
  • sprchový balíček pro dospělé a sladké překvapení pro děti

Služby v rámci balíčku jsou zdarma vždy pro 2 dospělé osoby, doplácíte si pouze za děti dle skutečného počtu ve zvýhodněném dětském tarifu. Tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinými balíčky nebo slevami.

Apartmán si vyberte zde

Ceník ubytování naleznete zde

Online rezervaci provedete zde

Další informace

Veškeré další informace o nabídce ubytování a služeb Lipno Lake Resortu a této speciální nabídce získáte i přímým kontaktováním recepce na e-mailu: recepce@lipnolakeresort.cz nebo telefonu: +420 380 736 061.