Lipno Lake Resort

Apartmán LLR 717

Apartmán o velikosti 4 + kk typ 8ST, se třemi ložnicemi, v 3 - 4. nadzemním podlaží.

Celková podlahová plocha bytového prostoru 127,50 m2 sestává z:

Budova Plocha
m2
Obývák
a kuchyně m2
Ložnice
m2
Ložnice
m2
Ložnice
m2
Hala
m2
Sauna
m2
Kouplena
m2
WC
m2
Ostatní
m2
Cena
CZK
304/O 127,5 42,65 16,30 17,00 13,35 7,00 5,80 7,85 1,15 16,40 7 650 000

Součástí příslušenství a vybavení nebytového prostoru tvoři jižně orientovaná terasa o výměře 20,20 m2 a dále veškerá jeho vnitřní instalace (potrubí rozvody vody, teplé vody, topení, elektroinstalace, plynoinstalace, společ- né televizní antény, rozvody vzduchotechniky v nebytovém prostoru apod., včetně stoupacích vedení vč. uza- víracích ventilů), podlahová krytina, nenosné příčky, dveře nacházející se uvnitř nebytového prostoru a vnitřní strany vstupních dveří a vnějších oken, směšovací baterie, sanitární zařízení a WC, otopná tělesa, elektrický krb, elektrická kamna v sauně, kuchyňská linka, elektrický sporák, odsávací digestoř, zvonek, měřič vody, měřič plynu.

Apartmán je v osobním vlastnictví

Půdorys apartmánu 8ST

Půdorys apartmánu 8ST

Galerie apartmánu 8ST

Vlastnické vztahy k apartmánu

Apartmány jsou v osobním i družstevním vlastnictví a noví majitelé si kupují apartmány vždy do osobního vlastnictví. I po převodu do osobního vlastnictví zůstává majitel apartmánu družstevníkem, jelikož předmětem převodu do osobního vlastnictví nejsou pozemky, bazény, sportoviště, parkoviště, recepce, ani inženýrské sítě.

Vlastník apartmánu je členem Společenství vlastníků jednotek (déle SVJ) pro danou budovu. SVJ pověřuje LIPNO LAKE RESORT, družstvo (dále LLR, družstvo) výkonem správy nemovitosti, údržbou a opravami budov a všemi finančními transakcemi s tímto spojenými.

LLR, družstvo má 3 statutární zástupce volené ze svých členů a je jediným vlastníkem provozní společnosti Lipno Lake s.r.o. (dále LL s.r.o.), která působí v areálu jako správce a zajišťuje komerční pronájem apartmánů. LL s.r.o. má 2 statutární zástupce volené z členů LLR, družstva (většinou shodné osoby pro družstvo i s.r.o.). Družstvo i s.r.o. jsou v běžných v provozních záležitostech zastupovány prokuristou, který je současně manažerem parku.

Provozní podmínky resortu a pronájem

LIPNO LAKE RESORT je rekreační areál s apartmány k pronájmu. Majitelé apartmánů mají s LL s.r.o. uzavřeny nájemní smlouvy za měsíční fixní a roční variabilní nájemné a LL s.r.o. pronajímá komplex ke krátkodobým pobytům hostům. LL s.r.o. se stará o chod celého areálu a nese náklady související s provozem jako údržbu zeleně, komunikací a parkoviště, volnočasového zázemí v resortu (bazén, kurt, hřiště, koutek), TV a internetové poplatky, energie, provoz recepce a údržby interiéru apartmánu (běžná údržba i výmalby a opravy), úklid interiérů i exteriérů. Zároveň pronajímající majitelé neplatí žádné poplatky do fondu oprav nemovitostí, které jsou za ně také hrazeny z výnosů společnosti LL s.r.o..

Pronájem apartmánů není povinný. Majitelé, kteří chtějí apartmán využívat pouze pro své vlastní účely bez komerčního pronájmu, se mohou takto rozhodnout, ale následně jsou povinni hradit společnosti LL s.r.o. náklady za správu a provoz areálu a společnosti LLR, družstvo náklady na údržbu a opravy nemovitostí. Nepronajímaný apartmán nesmí být nabízen ke komerčním pobytům za úplatu, ale majitelé mohou využívat některých zpoplatněných služeb recepce jako zajištění úklidu, dodání povlečení a ručníků, předání klíčů. Majitelé mají samozřejmě právo využívat veškeré prostranství a zařízení v areálu LIPNO LAKE RESORT.

Konkrétní podmínky jsou zakotveny ve smlouvě o nájmu bytové jednotky a ve smlouvě o údržbě a opravách nemovitostí. Průměrné čisté roční výnosy z pronájmu činí 2,6% z vložené investice. Fixní i variabilní nájemné od společnosti Lipno Lake s.r.o. je rozdělováno mezi jednotlivé majitele apartmánů dle podlahové plochy apartmánu a je vypláceno 2x ročně.

Hosté LIPNO LAKE RESORTU jsou z celého světa, ale stále převládá česká, holandská a německá klientela. Pokud chtějí pronajímající majitelé apartmánu přijet na pobyt, musí si vytvořit platnou rezervaci přes recepci LIPNO LAKE RESORT. Pro majitele platí standardní ceník pobytů s uplatněním slev pro majitele (20–70% ze standardní ceny). V případě, že apartmán majitele není v požadovaném termínu k dispozici, nabídne mu recepce ubytování v jiném volném apartmánu.

Mapa Lipno Lake Resortu

Resort v centru dění

DOSTUPNOST-POHODLÍ-AKTIVITY
 • Apartmány LIPNO LAKE RESORT poskytují návštěvníkům Lipenska ideální zázemí pro všestranně pestrý pobyt, v jakékoli roční době.
 • LIPNO LAKE RESORT leží přímo u sjezdovek skiareálu Lipno, nejkvalitnějšího střediska pro rodiny s dětmi v ČR. V blízkém okolí lyžařské středisko Frymburk a rakouské areály Sternstein a Hochficht.
 • Velice oblíbená je rozlehlá lipenská pláž s udržovanými travnatými,oblázkovými i písečnými zákoutími a jezerní cyklostezka, která je od areálu vzdálená pouhých 100 metrů.
 • V období, kdy není v provozu bazén přímo v areálu, mohou všichni hosté zdarma využít služeb lipenského i frymburského aquaparku s mnoha vodními atrakcemi (100 m od areálu).
 • Bezprostřední blízkost šumavských hor dává mnoho příležitostí ke zdravé pěší turistice a cykloturistice.
 • Nabízí se i velké množství wellness služeb, fitness programy, halová sportoviště, bowling, výborné restaurace a dětské koutky.

LÉTO NA LIPNÉ

 • lipenské jezero s rozlehlými plážemi – výlety parníkem
 • windsurfing – jachting - vodní sporty – rybaření
 • cyklistika - in-line - downhill a pumptrekové dráhy
 • bobová dráha - lanový park – adventure minigolf
 • Stezka v korunách stromů a Království lesa
 • venkovní tenisové a volejbalové kurty - fotbalové hřiště

ZIMA NA LIPNÉ

 • nejlépe hodnocený rodinný skiareál Lipno
 • ski areály v okolí Sternstein (20km), Hochficht (50km), Frymburk (5km)
 • běžkařské stopy - bruslařská magistrála Lipno
 • výlety na sněžnicích – skialpinig - psí spřežení

ZÁŽITKY I RELAXACE ZA KAŽDÉHO POČASÍ

 • aquaparky Lipno a Frymburk
 • wellness a fitness programy - thajské i tradiční masáže
 • solná jeskyně – Svět pod hladinou – restaurace
 • haly s tenisovými, badmintonovými a squashovými kurty
 • bowling - dětský koutek - hopsárium

Kontakt

Lipno Lake Resort, CZ – 382 78 Lipno nad Vltavou 302, +420 603 478 117, sales@lipnolakeresort.cz