Vodní svět a wellness

Vodní svět a wellness

Vlastní venkovní bazény se slanou vodou

Přímo v parku, pod apartmány Lipno Lake Resortu, mohou hosté kdykoliv neomezeně od června do září využít vlastní venkovní vyhřívaný bazén a dětské brouzdaliště se slanou vodou zdarma. K dispozici jsou i lehátka, slunečníky a příjemné občerstvení.

Kryté aquaparky nedaleko resortu

Všichni hosté Lipno Lake Resortu mohou zdarma, během svého pobytu od října do května, využít služeb Aquaworldu Lipno vzdáleného pouhých 100 m od apartmánů nebo Aquaparku Frymburk, který se nachází 8 km od resortu. Oba aquaparky jsou centrem nekončících vodních radovánek pro děti i dospělé. Za vyzkoušení určitě stojí i divoká řeka s protiproudem, různé perličkové a tlakové vodní masáže, dětská skluzavka, tobogán, brouzdaliště s hříbkem nebo příjemné vířivky s překrásným výhledem na lipenské jezero.

Lipenská pláž

Velice známá je rozlehlá lipenská pláž s udržovanými travnatými, oblázkovými i písečnými zákoutími, která je od areálu vzdálená pouhých 100 metrů.

Wellness služby

Každý apartmán je vybaven vlastní saunou. Navíc se pouhých 8 km od Lipno Lake resortu nachází veliký wellness areál s kompletními službami pro relaxaci těla i duše. Veškeré wellness služby je možné si předem rezervovat na recepci Lipno Lake Resortu.