Lipno Lake Resort

Letní last minute nabídka – Lipno Lake Resort!

Tato nabídka již není platná podívejte se na naší aktuální nabídku Speciálních pobytů.

Vaše cesta na letní prázdniny na Lipno téměř zdarma!

Poukaz na pohonné hmoty v hodnotě 1 000 Kč - ZDARMA

Při rezervaci Vašeho pobytu, přes naše webové stránky nebo recepci, v červenci a srpnu na 7 a více nocí v posledních volných apartmánech Lipno Lake Resortu získáte poukaz na pohonné hmoty v hodnotě 1000 Kč. Obdržíte jej jako dárek zcela zdarma při příjezdu na recepci resortu.  Tato jedinečná nabídka platí pro pobyty v posledních volných apartmánech v termínu 25.06.2022 - 02.09.2022.

Zarezervujte si co nejrychleji Vaši dovolenou v našich komfortních apartmánech s výhledem na lipenské jezero a vlastní saunou. Přímo v resortu na Vás čekají venkovní vyhřívané bazény, velké dětské hřiště, sportovní hřiště i vlastní půjčovna sportovních potřeb.

Pro naše hosty máme připraveny i jedinečné dobrodružné hry pro celou rodinu. Průvodcem Vám bude unikátní mobilní aplikace. Přečtěte si více o těchto dobrodružných hrách.

Máte rádi koncerty? V průběhu letních prázdnin si Stezka korunami stromů připravila na každé úterý jeden zajímavý večerní koncert. Přečtěte si více o letních koncertech na Stezce korunami stromů.

Ubytování Lipno = jedině Lipno Lake Resort

Nabídka platí pro rezervace učiněné po 08.06.2022

Venkovní hřiště- Lipno Lake Resort
Venkovní vyhřívané bazény - Lipno Lake Resort