Podzimní dovolená na Lipně s rodinou

Podzimní dovolená na Lipně. K podzimním pobytům zdarma: stezka v korunách stromů, elektročlun, lanovka, kola nebo brusle.

Stezka v korunách stromů, elektročlun, lanovka s koloběžkou a kola nebo brusle zdarma

Obrovský rodinný bonus ve výši 2.500,-Kč na jeden pobyt! (služby pro 2 dospělé osoby hradí Lipno Lake Resort)*

Speciální akce pro všechny pobyty od 4 nocí v termínu 30.8. – 2.11.2014. K těmto pobytů získáte od Lipno Lake Resortu zdarma následující služby: vstupenka na Stezku v korunách stromů Lipno, plavba po lipenském jezeře na elektročlunu, atraktivní výjezd lanovkou a sjezd na koloběžce, zapůjčení kola či inline bruslí. Tyto služby jsou zdarma vždy pro 2 dospělé osoby, doplácíte si pouze za děti dle skutečného počtu ve zvýhodněném dětském tarifu. Dále získáte zdarma šikovného turistického průvodce „Lipno Lake Resort - Grenzgenial“ se zajímavými tipy pro volný čas na Lipensku i v sousedním Rakousku a hlavně s velkým množstvím bonusů a slev 1+1 zdarma na služby a turistické atrakce v okolí. Tak tomu se říká – Lipno naplno!

V ceně pobytu je zahrnuto

  • Ubytování v luxusních rodinných apartmánech s vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero na 4 a více nocí
  • Neomezené využívání vlastního vyhřívaného venkovního bazénu nebo akvaparků na Lipně či ve Frymburku a vlastního multifunkčního sportovního hřiště přímo v ubytovacím resortu zdarma
  • Saunový balíček pro dospělé a sladké překvapení od našeho Skřítka Wítka pro děti
Poznámky

* Služby v rámci bonusu jsou zdarma vždy pro 2 dospělé osoby, doplácíte si pouze za děti dle skutečného počtu ve zvýhodněném dětském tarifu.

Cenu ubytování ve vybraném typu apartmánu zjistíte zde: Ceník ubytování – Léto 2015 nebo kontaktujte naši recepci pro cenovou kalkulaci a rezervaci Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu na e-mailu: recepce@lipnolakeresort.cz nebo telefonu: +420 380 736 061.