Nový Skipark Frymburk - rodinné lyžování s nádherným výhledem

Skipark Frymburk

Rodinný lyžařský areál Skipark Frymburk najdete na okraji malebného městečka Frymburk na břehu Lipna, nedaleko centra Frymburku a jen 6 km od Skiareálu Lipno se Stezkou korunami stromů.

Nově modernizovaný Skipark Frymburk přináší zcela novou možnost rodinného lyžování na Lipně bez davů lidí v příjemném komorním prostředí na oblíbeném kopci Marta s překrásným výhledem na zamrzlé lipenské jezero, obklopující ze tří stran poloostrov Frymburk s kostelem Sv. Bartoloměje a na okolní šumavské vrcholy Vítkův Hrádek, Bärenstein, Smrčina (Hochficht) a Spičák. Při příznivém počasí uvidíte dokonce i Alpy (Dachstein, Grosser Priel).

Skipark Frymburk nabízí nerušené zimní radovánky v přátelské atmosféře s individuálním přístupem. Nejvíce se lyžování ve Skiparku Frymburk užijí děti, pro které je zde velký a bohatě vybavený zimní Dětský park Médi Kubíka s 2 dlouhými přepravními pásy („kouzelné koberce“), lyžařským kolotočem, dráhou pro snowtubing a 3 dětskými slalomy. Skipark Frymburk je tak ideální prostředí pro výuku lyžování hrou a bez zbytečného stresu. Rodinné pohodě v lyžařském středisku přispívají i nízké ceny skipasů ve srovnání s ostatními většími středisky.

Ohřát a občerstvit se můžete na Ranči U tří Anč se skvělým výhledem na celé Dětské hřiště Médi Kubíka, samozřejmostí jsou služby lyžařské školy a půjčovny lyží a snowboardů.

Ceník zvýhodněných skipasů pro hosty Lipno Lake Resortu

Data a fakta o středisku

Skipark Frymburk
Horská oblast Šumava
Nadmořská výška 727 - 834 m.n.m.
Počet lanovek / vleků 0 / 3
Celková přepravní kapacita 3000 osob / hod
Celkový počet sjezdových tratí 2 hlavní + 3 v dětském hřišti
Celková délka sjezdových tratí 1.6 km
Typy obtížnosti sjezdových tratí Modré
Nejdelší sjezdová trať Relax 650m 
Největší převýšení sjezdové trati Relax a Tiger - 170m
Technické zasněžování sjezdových tratí 1,6 km = 100% sjezdových tratí
Cena skipasu 1 den dospělí / děti do 18 let 290,- Kč / 210,- Kč 
Cena skipasu 6 dní dospělí / děti do 18 let 1 100,- Kč / 800,- Kč 

Mapa Skiparku Frymburk

Mapa Skiparku Frymburk

Bližší informace o lyžařském středisku Skipark Frymburk

Online rezervace pobytu