Lipno Lake Resort

Mobilní aplikace Lipno Lake resort

Mobilní aplikace Lipno Lake Resort

Užijte si léto na Lipně s hodnotnými výhodami v mobilní aplikaci Lipno Lake Resortu

Léto u lipenského jezera i v jeho okolí nabízí nepřeberné množství volnočasových atrakcí a aktivit. Ať už pro relaxující pohodáře, aktivní sportovce či milovníky přírody. Díky mobilní aplikaci Lipno Lake Resortu máte všechny výhody a tipy pro volný čas kdykoli po ruce ve vašem chytrém telefonu, a navíc s atraktivními slevami pro volný čas. Součástí praktické mobilní aplikace je i kalendář akcí, takže během pobytu na Lipně nic nepropásnete.

Praktickou mobilní aplikaci Lipno Lake Resort s desítkami slev pro volný čas v hodnotě několika tisíců korun obdržíte zdarma jako dárek k vašemu pobytu!

Přehled všech slev na léto 2022

Aktivity a výhody v létě

Název Popis výhody  Lokalita Platnost výhody, omezení
Vodní lyžování - Wakeboarding Frymburk Nová sleva! Při pronájmu celého vodního vleku na 1 hodinu (doporučeno max. 5 osob) zapůjčení doplňkového vybavení zdarma (vodní lyže + wakeskate + kruh). Frymburk Výhoda platí každý den vč. víkendů.
Kubíkova naučná stezka - Activity Park Frymburk 1+1 - 1. osoba platí vstupné, 2. osoba má vstup zdarma Frymburk Platnost bez omezení
Mega skluzavka - Activity Park Frymburk 5+1 - při zakoupení karty s pěti jízdami je 6. jízda zdarma Frymburk Platnost bez omezení
Letní tubing (jízda na duších) - Activity Park Frymburk 5+1 - při zakoupení karty s pěti jízdami je 6. jízda zdarma Frymburk Platnost bez omezení
Vyhlídkové plavby po Lipně Nová sleva! Sleva 20% pro 1 – 5 osob na denní i večerní plavby. Lipno nad Vltavou, Frymburk Sleva platí i během letních prázdnin, víkendů či státních svátků! Slevu není možné uplatnit na již zvýhodněnou rodinnou jízdenku.
Novinka! Vyhlídkové plavby lodí Marta Sleva 20% na hodinovou vyhlídkovou plavbu lodí Marta. Frymburk Plavba je možná od 1 osoby do 12 osob. Na jednu plavbu lze uplatnit pouze jeden voucher.
Převoz Frymburk - Frýdava 1+1 jízda převozem pro 2. osobu zdarma Frymburk Platnost bez omezení
Převoz Horní Planá - Bližší Lhota 1+1 jízda převozem pro 2. osobu zdarma Frymburk Platnost bez omezení
Půjčovna lodí Mazel - výlety na kánoi v Národní parku Šumava Sleva 125 Kč při zakoupení výletu vč. zapůjčení lodě a dopravy zpět Pěkná 1) Soumarský most - Pěkná (délka 3 - 4 hod.), 2) Soumarský most - Nová Pec (5 - 6 hod.) 3) Pěkná - Nová Pec (2 - 3 hod.)
Půjčovna lodí a raftů Vltava - Petr Putzer Vyšší Brod Sleva 200 Kč na jedno- a více- denní vodácký výlet na raftu pro 4 – 6 osob včetně vybavení a dopravy zpět. Vyšší Brod Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech. Na 1 výlet lze uplatnit pouze 1 voucher!
Půjčovna paddleboardů - Adventure Park Sleva 20% na zapůjčení paddleboardu(ů) Černá v Pošumaví Sleva platí pro 1 - 5 osob. Sleva se nevztahuje na výlety!
Půjčovna lodí a šlapadel – Kemp u Kukačků 2+1 - Zapůjčení mořského kajaku, paddleboardu, šlapadla, kánoe či pramice na 3 hodiny za cenu 2 hodin. Pihlov (100 m od cyklostezky H.Planá - N.Pec) Sleva platí každý den.
Novinka! Vyhlídkové plavby na vorech Českým Krumlovem Sleva 50 – 400 Kč na vyhlídkovou plavbu pro 1 – 8 osob (Každá osoba = sleva 50 Kč). V ceně lodního lístku nápoj zdarma! Český Krumlov Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech. Na 1 plavbu lze uplatnit max. 1 kupon.
Novinka! Půjčovna lodí a raftů - Surfsport Č.Krumlov Sleva 15% na veškeré jednodenní vodácké výlety. Český Krumlov Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech.
Půjčovna plachetnic a katamaránů Proyachting 1+1 - zážitková plavba s instruktorem pro 2. osobu zdarma nebo k zapůjčení plachetnice/katamaránu na 1 hodinu 2. hodina zdarma Lipno nad Vltavou Platnost bez omezení
Šumavský Everest pas 1+1 - Šumavský Everest pas pro 2. osobu zdarma Horní Planá Platnost bez omezení
Zřícenina Vítkův Hrádek 1+1 - vstupenka na rozhlednu pro 2. osobu zdarma Svatý Tomáš Platnost bez omezení
Rybolov na soukromých rybnících Sleva 20% na rybářský lístek.Voucher platí pro 1 - 2 osoby. Černá v Pošumaví Platnost bez omezení
Půjčovna koloběžek - Adventure Park Sleva 20 % na zapůjčení koloběžek. Černá v Pošumaví Sleva platí pro 1 - 5 osob. Sleva se nevztahuje na výlety!
Lanový park - Adventure Park 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma nebo 20% sleva Černá v Pošumaví Sleva 1+1 zdarma platí v červenci a srpnu, v ostatních měsících platí sleva 20%
Paintball - Adventure Park 2+1 - vstupenka pro 3. osobu zdarma Černá v Pošumaví Platnost pouze na variantu Small – délka. 1,5 hod.
Adventure Golf Fun Spot Lipno 1+1 - vstupenka na Adventure Golf pro 2. osobu zdarma Lipno nad Vltavou Platnost bez omezení
Bobová dráha Lipno nad Vltavou 6+1 nebo 10+2 jízdy zdarma Lipno nad Vltavou Platnost pouze od 10 do 18 hod. Sleva neplatí v červenci a srpnu!
Půjčovna plachetnic a katamaránů Proyachting 1+1 - zážitková plavba s instruktorem pro 2. osobu zdarma nebo k zapůjčení plachetnice/katamaránu na 1 hodinu 2. hodina zdarma Lipno nad Vltavou Platnost bez omezení
Půjčovna motokár - Karting Arena 3 + 1 - při zakoupení 3 jízd 4.jízda zdarma Horní Planá Platnost bez omezení
Tenisový kurt Frymburk 1+1 - k pronájmu kurtu na 1 hodinu 2. hodina zdarma Frymburk Platnost denně do 16:00.
Výstava Giganti doby ledové 1+1 - ke každé zakoupené vstupence pro dospělou osobu 1 dětská vstupenka zdarma. Černá v Pošumaví (u hotelu Racek Sleva platí i jako 2+2 či 3+3 zdarma.
Půjčovna & Sport Řezáč 1+1 - Zapůjčení horského/trekového kola či elektrokola na 1 den pro 2. osobu zdarma. Frymburk (náměstí) Sleva na elektrokola neplatí v červenci a srpnu!
Půjčovna & Sport Řezáč 1+1 - Zapůjčení koloběžky/elektrokoloběžky na 1 den pro 2. osobu zdarma. Frymburk (náměstí) Sleva na elektrokoloběžky neplatí v červenci a srpnu!
Půjčovna & Sport Řezáč 1+1 - Zapůjčení inline bruslí na 1 den pro 2. osobu zdarma. Frymburk (náměstí) Platnost i během letních prázdnin a víkendů.
Sportovní půjčovny Lipno Centrum 1+1 - zapůjčení kola/koloběžky/inline bruslí pro 2. osobu zdarma Lipno nad Vltavou, Frymburk, Horní Planá, Nová Pec Sleva neplatí v červenci a srpnu. .
Sportovní půjčovny Lipno Centrum Sleva 15% na zapůjčení letního i zimního sportovního vybavení kromě E-koloběžek HugoBike, paddleboardů a plachetnic. Lipno nad Vltavou, Frymburk, Horní Planá, Nová Pec Platnost i během letních prázdnin a víkendů.
Sportovní půjčovny Lipno Centrum 1+1 - základní servis kola/inline bruslí pro 2. osobu zdarma Lipno nad Vltavou, Frymburk, Horní Planá, Nová Pec Platnost i během letních prázdnin a víkendů.

Aktivity a výhody za každého počasí

Název Popis výhody  Lokalita Platnost výhody, omezení
Aquapark & saunový svět - Wellness Hotel Frymburk Sleva 10 % na celodenní vstupné do aquaparku a saunového světa pro 1 - 2 osoby  Frymburk Platnost ve dnech pondělí – pátek. Sleva neplatí v červenci a srpnu, o státních svátcích a v termínu: 23.12.2021–02.01.2022, 01.02.2022 - 28.02.2022!
Solná jeskyně s 3D projekcí - Wellness Hotel Frymburk 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Frymburk Platnost pondělí - pátek. Sleva neplatí v červenci a srpnu, o státních svátcích a v termínech: 23.12.2021–02.01.2022, 01.02.2022–28.02.2022
Výstava Svět pod hladinou  2+1 - při zakoupení 2 dospělých vstupenek 1 dětská vstupenka zdarma Frymburk Sleva neplatí v červenci a srpnu, o státních svátcích a v termínech: 23.12.2021 – 02.01.2022, 01.02.2022 – 28.02.2022
Hopsárium Lipno 2+1 - při zakoupení vstupného na 2 hodiny, 3. hodina zdarma Lipno nad Vltavou Platnost duben - červen, září - listopad
Novinka! Papilonia Lipno Sleva 10% na jednotlivé i rodinné vstupné Lipno nad Vltavou Platnost po celý rok bez omezení. Sleva neplatí pro skupinové vstupné
Novinka! Paleo Spa Svachova Lhotka AKCE - Ke vstupu míchaný nápoj či točené pivo zdarma! Svachova Lhotka Voucher je platný pro 1 – 4 osoby. Slevu není možné sčítat ani kombinovat. Rezervace předem nutná!
Plavecký bazén ve Volarech Vstup na 3 hodiny do bazénu vč. parní komory a saun za cenou 2hodin. Volary Voucher platí pro 1 – 5 osob. Sleva neplatí od 24.12.2021 - 31.12.2021.
Wellness&Spa - Hotel Resort Relax  2+1 dítě zdarma. Při zakoupení 2 dospělých vstupů na 2 hodiny, 1 dítě do 14 let zdarma  Dolní Vltavice  Sleva platí ve dnech pondělí – čtvrtek. Neplatí o svátcích.
Novinka! Lázně Mladina Sleva 20% na pivní koupele, hydromasážní a perličkové vany, na vířivku a solnou jeskyni. Svachova Lhotka Platnost po celý rok bez omezení. Poukaz je platný max. pro 2 osoby.
Regionální muzeum v Českém Krumlově 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Český Krumlov Platnost bez omezení
Muzeum - rodný dům Adalberta Stiftera 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Horní Planá  Platnost bez omezení
Poštovní muzeum  1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Vyšší Brod  Platnost bez omezení

Gastronomie, pohostinství

Název Popis výhody  Lokalita Platnost výhody, omezení
Pizzeria Nautilus Pizza 3+1 zdarma - při jednorázové objednávce 3 ks pizzy obdržíte 4. pizzu (v hodnotě nejlevnější objednané) zdarma. Frymburk (u přístaviště parníku) Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů jak při konzumaci v restauraci, tak i jako „pizza s sebou“.
Novinka! Hájovna Svatý Tomáš Nápoj zdarma - k 1 hlavnímu jídlu obdržíte 1 nápoj zdarma (velké pivo, cola, atd. – info u obsluhy). Svatý Tomáš (směr Vítkův Hrádek) Sleva je platná maximálně pro 2 hlavní jídla. Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurant Penzion N.10 Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1 000 Kč Frymburk Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace Penzion U kostela Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1 000 Kč Frymburk Sleva neplatí v červenci a srpnu.
Restaurace Marina Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1 000 Kč Lipno nad Vltavou Sleva neplatí v červenci a srpnu.
Restaurace v Penzionu Výtoň Sleva 10% při celkové útratě na 500 Kč Přední Výtoň Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace U méďů Hůrka Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1 000 Kč Hůrka u Černé v Pošumaví Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace v hotelu Racek Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1 000 Kč Černá v Pošumaví Sleva neplatí v červenci a srpnu.
Novinka! Krčma U dwau Maryí Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1 000 Kč Český Krumlov Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Windy Point - Písečná pláž a cocktail bar 5+1 drink ve stejné nebo nižší hodnotě zdarma. Černá v Pošumaví - Jestřábí  Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Novinka! Bistro - Café DaJa Káva zdarma - Při jednorázové útratě 250 Kč a více obdržíte navíc zdarma 1 kávu. (espresso/lungo/cappuccino) Pihlov (100 m od cyklostezky H.Planá - N.Pec) Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace v Hotelu Jestřábí Dezert zdarma. K 1 hlavnímu jídlu obdržíte 1 dezert zdarma. Jestřábí u Černé v Poš. Poukaz platí pro 1 – 5 osob. Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Kavárna a cukrárna U tří koček Dezert 4+1 zdarma - při jednorázovém zakoupení 4 libovolných dezertů obdržíte navíc 1 dezert zdarma (v ceně nejlevnějšího zakoupeného). Zabalení s sebou možné. Horní Planá (u infocentra) Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Vyšebrodský minipivovar Jakub 1+1 - pivo pro 2. osobu zdarma Vyšší Brod (náměstí) Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.

Změny vyhrazeny

VÝBĚR LETNÍCH VÝHOD – 2022

Vyhlídkové plavby po Lipně

 • Nová sleva! Sleva 20% pro 1 – 5 osob na denní i večerní plavby.
 • Sleva platí i během letních prázdnin, víkendů či státních svátků! Slevu není možné uplatnit na již zvýhodněnou rodinnou jízdenku.
 
Okružní plavba po Lipně lodí Adalbert Stifter

Půjčovna lodí a raftů Vltava - Petr Putzer Vyšší Brod

 • Nová sleva! 200 Kč na jedno- a více- denní vodácký výlet na raftu pro 4 – 6 osob včetně vybavení a dopravy zpět.
 • Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech. Na 1 výlet lze uplatnit pouze 1 voucher!
 
 
Celodenní výlet na raftu z Vyššího Brodu

Zřícenina a rozhledna Vítkův Hrádek - nejkrásnější výhled na Lipno a Alpy na jednom místě!

 • Sleva 1+1: vstup na rozhlednu pro 2. osobu zdarma.
 • Platnost slevy bez omezení.
 
 
Vítkův Hrádek

Adventure Golf - Fun Spot Lipno

 • Sleva 1+1: 2. osoba zdarma.
 • Platnost slevy je bez omezení.
 
Adventure golf

…a mnohé další výhody a tipy na výlety čekají jen na Vás!

Převozy Frymburk - Frýdava a Horní Planá - Bližší Lhota

 • 1+1 osoba zdarma: 2. osoba (pěší nebo cyklista vč. kola) jede zdarma.
 • Platnost slevy je bez omezení.
 
 
Převoz Lipno

Poukazy na slevu 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč do vybraných restaurací

 • Lipno nad Vltavou, Přední Výtoň, Svatý Tomáš, Frymburk, Černá v Pošumaví, Hůrka, Jestřábí, Český Krumlov.
 • Platnost slev jednotlivých restaurací si můžete ověřit přímo ve slevové aplikaci.
 
Restaurace v okolí

Půjčovna plachetnic Proyachting (Lipno nad Vltavou)

 • Sleva 1+1 zdarma: zážitková plavba s instruktorem pro 2. osobu zdarma nebo k zapůjčení plachetnice na 2 hodiny za cenu 1 hodiny.
 • Platnost slevy bez omezení.
 
Půjčovna plachetnic Proyachting

Sportovní rybníky Černá v Pošumaví (téměř 100% garance úlovku + prodej čerstvých ryb)

 • Sleva 1+1: rybářský lístek pro 2. osobu zdarma.
 • Platnost bez omezení
Sportovní Rybníky Černá v Pošumaví