Mobilní aplikace Lipno Lake Resort

Užijte si léto na Lipně s hodnotnými výhodami v mobilní aplikaci Lipno Lake Resortu

Léto u lipenského jezera i v jeho okolí nabízí nepřeberné množství volnočasových atrakcí a aktivit. Ať už pro relaxující pohodáře, aktivní sportovce či milovníky přírody. Díky mobilní aplikaci Lipno Lake Resortu máte všechny výhody a tipy pro volný čas kdykoli po ruce ve vašem chytrém telefonu, a navíc s atraktivními slevami pro volný čas. Součástí praktické mobilní aplikace je i kalendář akcí, takže během pobytu na Lipně nic nepropásnete.

Praktickou mobilní aplikaci Lipno Lake Resort s desítkami slev pro volný čas v hodnotě několika tisíců korun obdržíte zdarma jako dárek k vašemu pobytu!

Název Popis výhody  Lokalita Platnost výhody, omezení
Aktivity a výhody v létě
Vodní lyžování - Wakeboarding Frymburk Nová sleva! Při pronájmu celého vodního vleku na 1 hodinu (doporučeno max. 5 osob) zapůjčení doplňkového vybavení zdarma (vodní lyže + wakeskate + kruh). Frymburk (náměstí) Výhoda platí každý den vč. víkendů.
Kubíkova naučná stezka - Activity Park Frymburk 1+1 - 1. osoba platí vstupné, 2. osoba má vstup zdarma. Frymburk Platnost bez omezení.
Terénní trojkolky - Activity Park Frymburk 5+1 - při zakoupení karty s pěti jízdami je 6. jízda zdarma. Frymburk Platnost bez omezení.
Letní tubing (jízda na duších) - Activity Park Frymburk  5+1 - při zakoupení karty s pěti jízdami je 6. jízda zdarma. Lipno nad Vltavou, Frymburk Platnost bez omezení.
Vyhlídkové plavby po Lipně Nová sleva! Sleva 20% pro 1 – 5 osob na denní i večerní plavby. Lipno nad Vltavou, Frymburk Sleva platí i během letních prázdnin, víkendů či státních svátků! Slevu není možné uplatnit na již zvýhodněnou rodinnou jízdenku.
Novinka! Vyhlídkové plavby lodí Marta Sleva 20% na hodinovou vyhlídkovou plavbu lodí Marta. Frymburk Plavba je možná od 1 osoby do 12 osob. Na jednu plavbu lze uplatnit pouze jeden voucher.
Převoz Frymburk - Frýdava 1+1 jízda převozem pro 2. osobu zdarma (včetně jízdního kola). Frymburk Platnost bez omezení.
Převoz Horní Planá - Bližší Lhota 1+1 jízda převozem pro 2. osobu zdarma (včetně jízdního kola). Frymburk Platnost bez omezení.
Půjčovna lodí Mazel - výlety na kánoi v Národní parku Šumava Sleva 125 Kč při zakoupení výletu vč. zapůjčení lodě a dopravy zpět. Pěkná 1) Soumarský most - Pěkná (délka 3 - 4 hod.), 2) Soumarský most - Nová Pec (5 - 6 hod.), 3) Pěkná - Nová Pec (2 - 3 hod.).
Půjčovna lodí a raftů Vltava - Petr Putzer Vyšší Brod Nová sleva! 200 Kč na jedno- a více- denní vodácký výlet na raftu pro 4 – 6 osob včetně vybavení a dopravy zpět. Vyšší Brod Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech. Na 1 výlet lze uplatnit pouze 1 voucher!
Půjčovna paddleboardů - Adventure Park Sleva 20% na zapůjčení paddleboardu(ů). Černá v Pošumaví Sleva platí pro 1 - 5 osob. Sleva se nevztahuje na výlety!
Půjčovna lodí a šlapadel – Kemp u Kukačků 2+1 - Zapůjčení mořského kajaku, paddleboardu, šlapadla, kánoe či pramice na 3 hodiny za cenu 2 hodin. Pihlov (100 m od cyklostezky H.Planá - N.Pec) Sleva platí každý den.
Novinka! Vyhlídkové plavby na vorech Českým Krumlovem Sleva 50 – 400 Kč na vyhlídkovou plavbu pro 1 – 8 osob (Každá osoba = sleva 50 Kč). V ceně lodního lístku nápoj zdarma! Český Krumlov Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech. Na 1 plavbu lze uplatnit max. 1 kupon.
Novinka! Půjčovna lodí a raftů - Surfsport Č.Krumlov Sleva 15% na veškeré jednodenní vodácké výlety. Český Krumlov Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech.
Stezka v korunách stromů Kopfing 1+1 - k zakoupené vstupence pro dospělou osobu, vstupenka pro dítě zdarma. Kopfing (Rakousko) Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech. Dostupné pouze v mobilní aplikaci.
Půjčovna plachetnic a katamaránů Proyachting 1+1 - zážitková plavba s instruktorem pro 2. osobu zdarma nebo k zapůjčení plachetnice/katamaránu na 1 hodinu 2. hodina zdarma. Lipno nad Vltavou Platnost bez omezení.
Vyhlídkové plavby motorovým člunem Sleva 500 Kč při zakoupení 60minutové okružní plavby. Dolní Vltavice Plavbu nutno rezervovat telefonicky den předem.
Šumavský Everest pas 1+1 - Šumavský Everest pas pro 2. osobu zdarma. Horní Planá Platnost bez omezení.
Zřícenina Vítkův Hrádek 1+1 - vstupenka na rozhlednu pro 2. osobu zdarma. Svatý Tomáš Platnost bez omezení.
Rybolov na soukromých rybnících 1+1 - rybářský lístek pro 2. osobu zdarma. Černá v Pošumaví Platnost bez omezení.
Půjčovna koloběžek - Adventure Park Sleva 20 % na zapůjčení koloběžek. Černá v Pošumaví Sleva platí pro 1 - 5 osob. Sleva se nevztahuje na výlety!
Lanový park - Adventure Park 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma nebo 20% sleva. Černá v Pošumaví Platnost pouze na variantu Small – délka. 1,5 hod.
Paintball - Adventure Park 2+1 - vstupenka pro 3. osobu zdarma. Černá v Pošumaví Sleva 1+1 zdarma platí v červenci a srpnu, v ostatních měsících platí sleva 20%.
Adventure Golf Fun Spot Lipno 1+1 - vstupenka na Adventure Golf pro 2. osobu zdarma. Lipno nad Vltavou Platnost bez omezení.
Novinka! Adventure Golf v hotelu České Žleby 1+1 - vstupenka na Adventure Golf pro 2. osobu zdarma nebo sleva 50% na rodinné vstupné. České Žleby Platnost bez omezení. Dostupné pouze v mobilní aplikaci.
Půjčovna kol v hotelu Jenišov u Horní Plané 1+1 - zapůjčení horského/trekového kola na 1 a více dní pro 2. osobu zdarma. Jenišov u Horní Plané Kolo je nutné objedat den předem. Dostupné pouze v mobilní aplikaci.
Bobová dráha Lipno nad Vltavou 6+1 nebo 10+2 jízdy zdarma. Lipno nad Vltavou Platnost pouze od 10 do 18 hod. Sleva neplatí v červenci a srpnu!
ZOO Altenfelden 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma. Altenfelden (Rakousko) Platnost i během letních prázdnin a víkendů.
ZOO Walding 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma. Walding (Rakousko) Platnost pouze pondělí - pátek. Dostupné pouze v mobilní aplikaci.
Půjčovna motokár - Karting Arena 2+1 - při zakoupení 2 jízd 3.jízda zdarma Horní Planá Platnost bez omezení.
Tenisový kurt Frymburk 1+1 - k pronájmu kurtu na 1 hodinu 2. hodina zdarma. Frymburk Platnost denně do 16:00.
Výstava Giganti doby ledové 1+1 - ke každé zakoupené vstupence pro dospělou osobu 1 dětská vstupenka zdarma. Černá v Pošumaví (u hotelu Racek) Sleva platí i jako 2+2 či 3+3 zdarma.
Půjčovna & Sport Řezáč 1+1 - Zapůjčení horského/trekového kola či elektrokola na 1 den pro 2. osobu zdarma. Frymburk (náměstí) Sleva na elektrokola neplatí v červenci a srpnu!
Půjčovna & Sport Řezáč 1+1 - Zapůjčení koloběžky/elektrokoloběžky na 1 den pro 2. osobu zdarma. Frymburk (náměstí) Platnost i během letních prázdnin a víkendů.
Půjčovna & Sport Řezáč 1+1 - Zapůjčení inline bruslí na 1 den pro 2. osobu zdarma. Frymburk (náměstí) Platnost i během letních prázdnin a víkendů.
Sportovní půjčovny Lipno Centrum 1+1 - zapůjčení kola/koloběžky/inline bruslí pro 2. osobu zdarma. Lipno nad Vltavou, Frymburk, Horní Planá, Nová Pec Sleva neplatí v červenci a srpnu.
Sportovní půjčovny Lipno Centrum Sleva 15% na zapůjčení letního i zimního sportovního vybavení kromě E-koloběžek HugoBike, paddleboardů a plachetnic. Lipno nad Vltavou, Frymburk, Horní Planá, Nová Pec Platnost i během letních prázdnin a víkendů.
Sportovní půjčovny Lipno Centrum 1+1 - základní servis kola/inline bruslí pro 2. osobu zdarma. Lipno nad Vltavou, Frymburk, Horní Planá, Nová Pec Platnost i během letních prázdnin a víkendů.
Aktivity a výhody za každého počasí
Aquapark & saunový svět - Wellness Hotel Frymburk Sleva 15 % na celodenní vstupné do aquaparku a saunového světa pro 1 - 2 osoby  Frymburk Platnost ve dnech pondělí – pátek. Sleva neplatí v červenci a srpnu, o státních svátcích a v termínu: 23.–31.12.2020!
Solná jeskyně s 3D projekcí - Wellness Hotel Frymburk 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Frymburk Platnost pondělí - pátek
Bowling - Wellness Hotel Frymburk 1+1 - k zakoupené hodině 2. hodina zdarma Frymburk Neplatí v červenci a srpnu. Od 22.12. do 31.3. platnost do 16:00
Squash Wellness Hotel Frymburk 1+1 - k zakoupené hodině 2. hodina zdarma Frymburk Platnost po celý rok bez omezení
Výstava Svět pod hladinou  2+1 - při zakoupení 2 dospělých vstupenek 1 dětská vstupenka zdarma Frymburk Neplatí v červenci a srpnu
Hopsárium Lipno 2+1 - při zakoupení vstupného na 2 hodiny, 3. hodina zdarma Lipno nad Vltavou Platnost duben - červen, září - listopad
Novinka! Hostinský pivovar Glokner  Sleva 3 + 1 osoba zdarma na kombinovanou prohlídku pivovaru a destilérky s ochutnávkou piv, destilátů̊ a domácího uzeného. Svachova Lhotka Platnost po celý rok bez omezení
Novinka! Čokoládovna DUETINO Sleva 3 + 1 osoba zdarma na prohlídku čokoládovny s ochutnávkou.  Svachova Lhotka Platnost po celý rok bez omezení
Novinka! Destilérka Svachovka Sleva 3 + 1 osoba zdarma na prohlídku destilérky s ochutnávkou whisky, ovocných destilátů a likérů. Svachova Lhotka Platnost po celý rok bez omezení
Aquapark Badepark Karoli  Vstup na 3 hodiny za cenu 2hodinové vstupenky  Waldkirchen (Německo)  Platnost bez omezení
Plavecký bazén ve Volarech Vstup na 3 hodiny do bazénu vč. parní komory a saun za cenou 2hodin. Volary Voucher platí pro 1 – 5 osob. Sleva neplatí od 24.-31.12.2020.
Wellness&Spa - Hotel Resort Relax 2+1 dítě zdarma. Při zakoupení 2 dospělých vstupů na 2 hodiny, 1 dítě do 14 let zdarma Dolní Vltavice Sleva platí ve dnech pondělí – čtvrtek. Neplatí o svátcích.
Novinka! Lázně Mladina Sleva 20% na pivní koupele, hydromasážní a perličkové vany, na vířivku a solnou jeskyni.  Svachova Lhotka Platnost po celý rok bez omezení. Poukaz je platný max. pro 2 osoby.
Regionální muzeum v Českém Krumlově 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Č.Krumlov Platnost bez omezení
Muzeum - rodný dům Adalberta Stiftera 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Horní Planá  Platnost bez omezení
Poštovní muzeum  1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Vyšší Brod  Platnost bez omezení
Muzeum budoucnosti ARS Electronica Center  1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma  Linz (Rakousko)  Platnost bez omezení. Dostupné pouze v mobilní aplikaci. 
Green Belt Center - Zelený pás Evropy 1+1 - vstupenka pro 2. osobu zdarma Windhaag u Freistadtu (Rakousko) Platnost bez omezení. Dostupné pouze v mobilní aplikaci. 
Gastronomie, pohostinství
Novinka! Pizzeria Nautilus Pizza 3+1 zdarma - při jednorázové objednávce 3 ks pizzy obdržíte 4. pizzu (v hodnotě nejlevnější objednané) zdarma. Frymburk (u přístaviště parníku) Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů jak při konzumaci v restauraci, tak i jako „pizza s sebou“.
Novinka! Hájovna Svatý Tomáš Nápoj zdarma - k 1 hlavnímu jídlu obdržíte 1 nápoj zdarma (velké pivo, cola, atd. – info u obsluhy). Svatý Tomáš (směr Vítkův Hrádek) Sleva je platná maximálně pro 2 hlavní jídla. Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurant Penzion N.10 Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč Frymburk Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace Penzion U kostela Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč Frymburk Sleva neplatí v červenci a srpnu.
Restaurace Marina Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč Lipno nad Vltavou Sleva neplatí v červenci a srpnu.
Restaurace Hotel Barborka Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč Přední Výtoň Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace U méďů Hůrka Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč Hůrka u Černé v Pošumaví Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace v hotelu Racek Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč Černá v Pošumaví Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Novinka! Krčma U dwau Maryí Sleva 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč Český Krumlov Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Windy Point - Písečná pláž a cocktail bar 5+1 drink ve stejné nebo nižší hodnotě zdarma. Černá v Pošumaví - Jestřábí  Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Novinka! Bistro - Café DaJa Káva zdarma - Při jednorázové útratě 250 Kč a více obdržíte navíc zdarma 1 kávu. (espresso/lungo/cappuccino) Pihlov (100 m od cyklostezky H.Planá - N.Pec) Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace v Hotelu Jestřábí DEZERT ZDARMA. K 1 hlavnímu jídlu obdržíte 1 dezert zdarma. Jesřábi u Černé v Poš. Poukaz platí pro 1 – 5 osob. Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Kavárna a cukrárna U tří koček Dezert 4+1 zdarma - při jednorázovém zakoupení 4 libovolných dezertů obdržíte navíc 1 dezert zdarma (v ceně nejlevnějšího zakoupeného). Zabalení s sebou možné. Horní Planá (u infocentra) Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Vyšebrodský minipivovar Jakub 1+1 - pivo pro 2. osobu zdarma Vyšší Brod (náměstí) Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů.
Restaurace v Hotelu Star Sleva 10% na konzumaci v restauraci. Lipno nad Vltavou Sleva platí denně vč. prázdnin, svátků i víkendů. Dostupné pouze v mobilní aplikaci.

VÝBĚR LETNÍCH VÝHOD – 2021

Vyhlídkové plavby po Lipně

 • Nová sleva! Sleva 20% pro 1 – 5 osob na denní i večerní plavby.
 • Sleva platí i během letních prázdnin, víkendů či státních svátků! Slevu není možné uplatnit na již zvýhodněnou rodinnou jízdenku.
 
Okružní plavba po Lipně lodí Adalbert Stifter

Půjčovna lodí a raftů Vltava - Petr Putzer Vyšší Brod

 • Nová sleva! 200 Kč na jedno- a více- denní vodácký výlet na raftu pro 4 – 6 osob včetně vybavení a dopravy zpět.
 • Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech. Na 1 výlet lze uplatnit pouze 1 voucher!
 
 
Celodenní výlet na raftu z Vyššího Brodu

Zřícenina a rozhledna Vítkův Hrádek - nejkrásnější výhled na Lipno a Alpy na jednom místě!

 • Sleva 1+1: vstup na rozhlednu pro 2. osobu zdarma.
 • Platnost slevy bez omezení.
 
 
Vítkův Hrádek

Adventure Golf - Fun Spot Lipno

 • Sleva 1+1: 2. osoba zdarma.
 • Platnost slevy je bez omezení.
 
Adventure golf

Atraktivní výhody v blízkém příhraničí – ca. 1 hodina jízdy autem od Lipna

ZOO Tierpark Altenfelden – největší venkovní ZOO v Rakousku.

 • Sleva 1+1: Vstupné pro 2. osobu zdarma.
 • Platnost slevy i během letních prázdnin a víkendů.
ZOO Tierpark Altenfelden

ARS Electronica Center Linz – světoznámé „muzeum budoucnosti“

 • Sleva 1+1: Vstupné pro 2. osobu zdarma.
 • Platnost slevy bez omezení.

…a mnohé další výhody a tipy na výlety čekají jen na Vás!

Převozy Frymburk - Frýdava a Horní Planá - Bližší Lhota

 • 1+1 osoba zdarma: 2. osoba (pěší nebo cyklista vč. kola) jede zdarma.
 • Platnost slevy je bez omezení.
 
 
Převoz Lipno

Poukazy na slevu 125 Kč při celkové útratě od 1000 Kč do vybraných restaurací

 • Lipno nad Vltavou, Přední Výtoň, Svatý Tomáš, Frymburk, Černá v Pošumaví, Hůrka, Jestřábí, Český Krumlov.
 • Platnost slev jednotlivých restaurací si můžete ověřit přímo ve slevové aplikaci.
 
Restaurace v okolí

Půjčovna plachetnic Proyachting (Lipno nad Vltavou)

 • Sleva 1+1 zdarma: zážitková plavba s instruktorem pro 2. osobu zdarma nebo k zapůjčení plachetnice na 2 hodiny za cenu 1 hodiny.
 • Platnost slevy bez omezení.
 
Půjčovna plachetnic Proyachting

Sportovní rybníky Černá v Pošumaví (téměř 100% garance úlovku + prodej čerstvých ryb)

 • Sleva 1+1: rybářský lístek pro 2. osobu zdarma.
 • Platnost bez omezení
Sportovní Rybníky Černá v Pošumaví

 

Stezka v korunách stromů Kopfing 

 • Sleva 1+1: dítě zdarma (k zakoupené dospělé vstupence 1 dítě do 15 let zdarma).
 • Sleva platí i během letních prázdnin a o víkendech. Dostupné pouze v mobilní aplikaci.
 
Stezka korunami stromů Kopfing